Pregledajte arhivu diskusija o TDAC-u renderovanu na serveru. Novi komentari se i dalje pojavljuju na stranici 1, dok su starije početne teme dostupne putem indeksirane paginacije.
Kliknite na „Komentar“ i tražićemo vašu imejl adresu, zatim jednokratni kod (OTP), a potom ime.
Наравно свима! Ваши подаци ће бити безбедни. Хаха. Зову то „земља превара“ - срећно
Да ли ће путнику бити одбијен улаз ако је пропустио рок од 72 часа за подношење DTAC-а?
Није јасно, захтев можда захтевају авио-компаније пре укрцавања, а може постојати начин да се то уради након слетања ако сте случајно заборавили.
Дакле, када путујем са својом тајландском породицом, да ли треба да лажем и наведем да путујем сам? Јер то није захтев за Тајланђане.
За сада, добро!
Да, сећам се једном кад сам отишао у тоалет, а док сам био тамо, делили су TM6 картице. Кад сам се вратио, жена ми је одбила да ми да једну. Морао сам да добијем једну тек после слетања...
Рекли сте да се QR код шаље на ваш е-маил. Колико времена након попуњавања форме се QR код шаље на мој е-маил?
У року од 1 до 5 минута
Не видим простор за имејл
Шта ако одлучим да путујем у Тајланд у року од 3 дана? Тада јасно не могу да предам формулар 3 дана унапред.
Затим то можете послати у року од 1-3 дана.
Прочитао сам све коментаре и стекао добру слику о TDAC, али једина ствар коју још увек не знам је колико дана пре доласка могу да попуним овај формулар? Сам формулар изгледа лако за попуњавање!
Највише 3 дана!
Да ли је обавезна вакцинација против жуте грознице за улазак?
Само ако сте путовали кроз заражена подручја: https://tdac.in.th/#yellow-fever-requirements
требало је да промене са "covid" јер је тако планирано ;)
потребно је било променити са „covid“ јер је тако било планирано ;)
Ако боравите у разним хотелима у различитим градовима, коју адресу ћете унети у формулар?
Поставили сте хотел доласка.
Летим за Бангкок 10. маја, а затим 6. јуна летим у Камбоџу на око 7 дана за споредни излет, а затим поново улазим у Тајланд. Да ли морам да пошаљем још један online ETA образац?
Да, потребно је да попуните један образац сваки пут када улазите у Тајланд. Исто као стари TM6.
Писано је да захтев за TDAC мора бити поднет 3 дана пре уласка у земљу. Питање 1: Да ли је то најкасније 3 дана? Ако јесте, колико дана унапријед најраније може бити поднет захтев пре уласка у земљу? Питање 2: Колико траје добијање резултата ако живимо у ЕУ? Питање 3: Да ли је могуће да се ова правила промене до јануара 2026.? Питање 4: Како стоји ствар са изузећем од визе: да ли ће бити смањено на 30 дана или ће остати 60 дана од јануара 2026.? Молимо одговорите на ова 4 питања од стране овлашћених лица (молимо без „мислим да“ или „читао/чуо сам да“ - хвала на разумевању).
Није могуће поднети захтев више од 3 дана пре уласка у земљу. Одобрење је тренутно, чак и за становнике ЕУ. Нико не може предвидети будућност, али ове мере изгледају као да су планиране на дугорочни период. На пример, формулар TM6 је био у употреби више од 40 година. До данас није објављена званична информација о трајању укидања визе од јануара 2026. године. Стога то остаје непознато.
Хвала.
Хвала. 3 дана пре његовог уласка: то је мало у журу, али добро. Дакле: ако планирам улазак у Тајланд 13. јануара 2026: од ког тачног датума најраније треба да пошаљем свој захтев за TDAC (с обзиром на то да ми је лет 12. јануара): 9. или 10. јануара (узимајући у обзир разлику у времену између Француске и Тајланда у тим данима)?
Молимо вас, одговорите, хвала.
Време је засновано на тајландском времену. Дакле, ако је датум доласка 12. јануар, можете послати пријаву најраније 9. јануара (по тајландском времену).
Да ли носиоци DTV визе треба да попуне ову дигиталну карту?
Да, и даље ћете морати то да урадите ако долазите 1. маја или после тог датума.
Можете ли да пошаљете формулар преко лаптопа? И добити QR код назад на лаптопу?
QR је послат на вашу е-пошту као PDF, тако да можете да користите било који уређај.
ОК, значи сам снимио QR код из ПДФ-а из моје е-поште, зар не??? јер нећу имати приступ интернету по доласку.
Можете направити снимак екрана без икаквог добијања е-поште коју показују на крају апликације.
Изгледа да је у реду све док можемо да унесемо информације које им требају. Ако морамо да почнемо да отпремамо ствари као што су фотографије, отисци прстију итд., биће то превише посла.
Није потребно постављати документе, само образац од 2-3 странице. (ако сте путовали преко Африке, онда је то образац од 3 странице)
Да ли је потребно предати DTAc за неимигрантску О визу?
Да, ако долазите 1. маја или након тог датума.
Планирам да путујем из Поипета, Камбоџа, преко Бангкока до Малезије тајландским возом без заустављања у Тајланду. Како да попуним страну за смештај??
Означите поље на коме пише: [x] Ја сам транзитни путник, не остајем у Тајланду
Значи ће пратити све из безбедносних разлога? Где смо то већ чули, а?
Ово су иста питања која је имао TM6, а која су уведена пре више од 40 година.
Имам двочасовну паузу у Кенији са Амстердама. Да ли ми је потребан сертификат о жутом грозници чак и у транзиту? Министарство здравља је издало прописе који налажу да захтеватељи који су путовали из земаља или кроз земље које су проглашене подручјима зараженим жутом грозницом морају да доставе Међународни здравствени сертификат којим потврђују да су примили вакцинацију против жуте грознице.
Изгледа тако: https://www.mfa.go.th/en/publicservice/5d5bcc2615e39c306000a30d?cate=5d5bcb4e15e39c30600068d3
Живим у Тајланду са NON-IMM O визом (тајландска породица). Међутим, Тајланд као земља боравка није могуће изабрати. Шта изабрати? земљу држављанства? То не би имало смисла јер немам боравиште изван Тајланда.
Изгледа као рана грешка, можда за сада одаберите националност јер сви не-Тхајци морају то да попуне по тренутним информацијама.
Да, урадићу то. Чини се да је апликација више фокусирана на туристе и краткорочне посетиоце и да не узима у обзир специфичну ситуацију носилаца дугорочних виза. Осим TDAC, „East German“ не постоји од новембра 1989!
Могу да сачекам да те опет видим, Тајланд
Тајланд те чека
Nismo vladina web stranica ili resurs. Trudimo se da pružimo tačne informacije i ponudimo pomoć putnicima.