Nismo povezani sa vladom Tajlanda. Za zvanični TDAC obrazac idite na tdac.immigration.go.th.

TDAC komentari stranica 33

Pregledajte arhivu diskusija o TDAC-u renderovanu na serveru. Novi komentari se i dalje pojavljuju na stranici 1, dok su starije početne teme dostupne putem indeksirane paginacije.

Komentari (1.419)

Kliknite na „Komentar“ i tražićemo vašu imejl adresu, zatim jednokratni kod (OTP), a potom ime.

Anonymous

Наравно свима! Ваши подаци ће бити безбедни. Хаха. Зову то „земља превара“ - срећно

0
MSTANG

Да ли ће путнику бити одбијен улаз ако је пропустио рок од 72 часа за подношење DTAC-а?

0
Anonymous

Није јасно, захтев можда захтевају авио-компаније пре укрцавања, а може постојати начин да се то уради након слетања ако сте случајно заборавили.

0
Anonymous

Дакле, када путујем са својом тајландском породицом, да ли треба да лажем и наведем да путујем сам? Јер то није захтев за Тајланђане.

0
Darius

За сада, добро!

0
Anonymous

Да, сећам се једном кад сам отишао у тоалет, а док сам био тамо, делили су TM6 картице. Кад сам се вратио, жена ми је одбила да ми да једну. Морао сам да добијем једну тек после слетања...

0
Dave

Рекли сте да се QR код шаље на ваш е-маил. Колико времена након попуњавања форме се QR код шаље на мој е-маил?

0
Anonymous

У року од 1 до 5 минута

0
Anonymous

Не видим простор за имејл

0
Jack

Шта ако одлучим да путујем у Тајланд у року од 3 дана? Тада јасно не могу да предам формулар 3 дана унапред.

0
Anonymous

Затим то можете послати у року од 1-3 дана.

0
Simplex

Прочитао сам све коментаре и стекао добру слику о TDAC, али једина ствар коју још увек не знам је колико дана пре доласка могу да попуним овај формулар? Сам формулар изгледа лако за попуњавање!

0
Anonymous

Највише 3 дана!

0
Tom

Да ли је обавезна вакцинација против жуте грознице за улазак?

0
Anonymous

Само ако сте путовали кроз заражена подручја: https://tdac.in.th/#yellow-fever-requirements

0
hu

требало је да промене са "covid" јер је тако планирано ;)

0
hu

потребно је било променити са „covid“ јер је тако било планирано ;)

0
Alex

Ако боравите у разним хотелима у различитим градовима, коју адресу ћете унети у формулар?

0
Anonymous

Поставили сте хотел доласка.

0
Paul Bailey

Летим за Бангкок 10. маја, а затим 6. јуна летим у Камбоџу на око 7 дана за споредни излет, а затим поново улазим у Тајланд. Да ли морам да пошаљем још један online ETA образац?

0
Anonymous

Да, потребно је да попуните један образац сваки пут када улазите у Тајланд. Исто као стари TM6.

0
Anonymous

Писано је да захтев за TDAC мора бити поднет 3 дана пре уласка у земљу. Питање 1: Да ли је то најкасније 3 дана? Ако јесте, колико дана унапријед најраније може бити поднет захтев пре уласка у земљу? Питање 2: Колико траје добијање резултата ако живимо у ЕУ? Питање 3: Да ли је могуће да се ова правила промене до јануара 2026.? Питање 4: Како стоји ствар са изузећем од визе: да ли ће бити смањено на 30 дана или ће остати 60 дана од јануара 2026.? Молимо одговорите на ова 4 питања од стране овлашћених лица (молимо без „мислим да“ или „читао/чуо сам да“ - хвала на разумевању).

0
Anonymous

Није могуће поднети захтев више од 3 дана пре уласка у земљу. Одобрење је тренутно, чак и за становнике ЕУ. Нико не може предвидети будућност, али ове мере изгледају као да су планиране на дугорочни период. На пример, формулар TM6 је био у употреби више од 40 година. До данас није објављена званична информација о трајању укидања визе од јануара 2026. године. Стога то остаје непознато.

0
Anonymous

Хвала.

0
Anonymous

Хвала. 3 дана пре његовог уласка: то је мало у журу, али добро. Дакле: ако планирам улазак у Тајланд 13. јануара 2026: од ког тачног датума најраније треба да пошаљем свој захтев за TDAC (с обзиром на то да ми је лет 12. јануара): 9. или 10. јануара (узимајући у обзир разлику у времену између Француске и Тајланда у тим данима)?

0
Anonymous

Молимо вас, одговорите, хвала.

0
Anonymous

Време је засновано на тајландском времену. Дакле, ако је датум доласка 12. јануар, можете послати пријаву најраније 9. јануара (по тајландском времену).

0
Anonymous

Да ли носиоци DTV визе треба да попуне ову дигиталну карту?

0
Anonymous

Да, и даље ћете морати то да урадите ако долазите 1. маја или после тог датума.

0
Dave

Можете ли да пошаљете формулар преко лаптопа? И добити QR код назад на лаптопу?

0
Anonymous

QR је послат на вашу е-пошту као PDF, тако да можете да користите било који уређај.

0
Steve Hudson

ОК, значи сам снимио QR код из ПДФ-а из моје е-поште, зар не??? јер нећу имати приступ интернету по доласку.

0
Anonymous

Можете направити снимак екрана без икаквог добијања е-поште коју показују на крају апликације.

0
Anonymous

Изгледа да је у реду све док можемо да унесемо информације које им требају. Ако морамо да почнемо да отпремамо ствари као што су фотографије, отисци прстију итд., биће то превише посла.

0
Anonymous

Није потребно постављати документе, само образац од 2-3 странице. (ако сте путовали преко Африке, онда је то образац од 3 странице)

0
Allan

Да ли је потребно предати DTAc за неимигрантску О визу?

0
Anonymous

Да, ако долазите 1. маја или након тог датума.

0
raymond

Планирам да путујем из Поипета, Камбоџа, преко Бангкока до Малезије тајландским возом без заустављања у Тајланду. Како да попуним страну за смештај??

0
Anonymous

Означите поље на коме пише: [x] Ја сам транзитни путник, не остајем у Тајланду

0
RR

Значи ће пратити све из безбедносних разлога? Где смо то већ чули, а?

0
Anonymous

Ово су иста питања која је имао TM6, а која су уведена пре више од 40 година.

0
Anonymous

Имам двочасовну паузу у Кенији са Амстердама. Да ли ми је потребан сертификат о жутом грозници чак и у транзиту? Министарство здравља је издало прописе који налажу да захтеватељи који су путовали из земаља или кроз земље које су проглашене подручјима зараженим жутом грозницом морају да доставе Међународни здравствени сертификат којим потврђују да су примили вакцинацију против жуте грознице.

0
Anonymous

Изгледа тако: https://www.mfa.go.th/en/publicservice/5d5bcc2615e39c306000a30d?cate=5d5bcb4e15e39c30600068d3

0
Anonymous

Живим у Тајланду са NON-IMM O визом (тајландска породица). Међутим, Тајланд као земља боравка није могуће изабрати. Шта изабрати? земљу држављанства? То не би имало смисла јер немам боравиште изван Тајланда.

0
Anonymous

Изгледа као рана грешка, можда за сада одаберите националност јер сви не-Тхајци морају то да попуне по тренутним информацијама.

0
Anonymous

Да, урадићу то. Чини се да је апликација више фокусирана на туристе и краткорочне посетиоце и да не узима у обзир специфичну ситуацију носилаца дугорочних виза. Осим TDAC, „East German“ не постоји од новембра 1989!

0
STELLA AYUMI KHO

Могу да сачекам да те опет видим, Тајланд

0
Anonymous

Тајланд те чека

0
Politika zaštite podatakaУслови и одредбеOdricanje od odgovornostiPolitika privatnostiPolitika povraćajaTDAC prevareTDAC statusTHIM vodič

Nismo vladina web stranica ili resurs. Trudimo se da pružimo tačne informacije i ponudimo pomoć putnicima.