Pregledajte arhivu diskusija o TDAC-u renderovanu na serveru. Novi komentari se i dalje pojavljuju na stranici 1, dok su starije početne teme dostupne putem indeksirane paginacije.
Kliknite na „Komentar“ i tražićemo vašu imejl adresu, zatim jednokratni kod (OTP), a potom ime.
погодно
Да ли треба да попуним два пута ако прво долазим у Тајланд, па потом летим, на пример, у другу страну, а онда се враћам у Тајланд?
Да, то је потребно при сваком уласку у Тајланд.
Питам у име бизнисмена, за оне који хитно морају да путују авионом – купе карту и одмах лете. Није могуће унети податке 3 дана унапред. Како поступити у таквој ситуацији? Такође, људи код куће често раде тако, плаше се летења, и када су спремни, купе карту и одмах полете.
То је у року од 3 дана пре вашег дана путовања, па можете попунити и на дан путовања.
А они који имају хитне послове и желе да одмах лете, купују карту и одмах иду. Не могу да попуне податке три дана унапред. Како онда поступити? Они који то често раде се плаше летења. Када су спремни, само купе карту и лете одмах.
У року од 3 дана пре дана вашег путовања, па можете попунити и на дан путовања.
ШТА УРАДИТИ КАДА СЕ САВЕТУЈЕ РЕЗИДЕНТУ ДА УНОСИ ТАЈЛАНД У ЗЕМЉИ РЕЗИДЕНЦИЈЕ, А НА ЛИСТИ ПРЕДЛОЖЕНИХ ЗЕМЉА НИЈЕ ПОНУЂЕН.....
TAT је објавио да ће Тајланд бити доступан на листи земаља за пробу приликом покретања програма 28. априла.
Да ли ово замењује потребу за регистрацијом tm30?
Не, није тако
Шта је са тајландским држављанима који су живели ван Тајланда више од шест месеци и у браку су са страним држављанином? Да ли морају да се региструју у TDAC?
Тајландски држављани не морају да раде TDAC.
Долазим у Бангкок 27. априла. Имам домаће летове за Краби 29. и летим за Ко Самуи 4. маја. Да ли ћу морати да имам tdac јер летим унутар Тајланда после 1. маја?
Не, потребно је само ако улазите у Тајланд. Домаћа путовања нису важна.
Домаћи лет не, само када улазите у Тајланд.
Планирам да стигнем тамо 30. априла. Да ли треба да пријавим TDAC?
Не, ви то не радите! Ово је само за доласке почев од 1. маја
ЛАМО
Молим вас имајте у виду да се уместо SWITZERLAND на листи приказује THE SWISS CONFEDERATION, такође, на листи држава недостаје ZURICH што ми онемогућава да наставим процес.
Једноставно унесите ZUERICH и радиће.
Чланови Thai Privilege (тајландске елите) нису ништа писали приликом уласка у Тајланд. Али да ли овог пута морају попунити овај формулар? Ако да, то је ВЕОМА непријатно!!!
Ово није тачно. Чланови Thai Privilege (тајландске елите) су морали да попуне ТМ6 картице када је то раније било обавезно. Тако да да, и даље треба да попуните ТДАЦ чак и ако имате Thai Elite.
Ако је хотел био наведен на картици, али је по доласку промењен у други хотел, да ли треба то изменити?
Веома је вероватно да не, јер је то повезано са улазом у Тајланд.
Шта је са детаљима о авио-компанији? Да ли треба да се унесу тачно или приликом креирања картице треба дати само основне информације?
Потребно је да се поклапа када улазите у Тајланд. Дакле, ако хотел или авио-компанија наплаћују пре вашег уласка, морате то ажурирати. Након што сте већ стигли, не би требало да буде важно ако одлучите да промените хотел.
Улазим возом, шта да упишем у одељку 'број лета/возила'?
Изаберете „Остало“ и упишете „Воз“
Здраво, путујем назад у Тајланд за 4 месеца. Желим да знам да ли дете од 7 година са шведским пасошем мора да попуни ову форму? И да ли тајландски држављани са тајландским пасошем морају да попуне ову форму при уласку у земљу?
Таиљанима није потребно да заврше TDAC, али морају додати своју децу у TDAC.
Колико месеци Немци тренутно могу боравити у Тајланду без визе?
60 дана уз могућност продужетка за још 30 дана када се налазите у Тајланду.
Здраво, проводим ноћ у Тајланду, затим идем у Камбоџу и вратим се након недељу дана да проведем три недеље у Тајланду. Морам да попуним овај документ приликом доласка, али да ли треба да попуним још један приликом повратка из Камбоџе? Хвала.
Морате то урадити сваки пут када путујете у Тајланд.
Питам се да ли сте размислили како приватни јахти могу долазити из земаља удаљених више од 3 дана пловидбе без интернета, нпр. пловећи из Мадагаскара.
Време је да узмеш сателитски телефон или Старлинк. Сигуран сам да то можеш приуштити..
Питам се да ли сте размислили како приватне јахте могу да стигну из земаља које су више од 3 дана на мору без интернета, нпр. пловећи са Мадагаскара
Још увек је потребно, требало би да имате приступ интернету, постоје опције.
Да ли људи који већ имају NON-O визу и визу за поновни улазак у Тајланд треба да обаве TDAC?
Да, још увек треба да завршиш TDAC.
Nismo vladina web stranica ili resurs. Trudimo se da pružimo tačne informacije i ponudimo pomoć putnicima.