Nismo povezani sa vladom Tajlanda. Za zvanični TDAC obrazac idite na tdac.immigration.go.th.

TDAC komentari stranica 32

Pregledajte arhivu diskusija o TDAC-u renderovanu na serveru. Novi komentari se i dalje pojavljuju na stranici 1, dok su starije početne teme dostupne putem indeksirane paginacije.

Komentari (1.419)

Kliknite na „Komentar“ i tražićemo vašu imejl adresu, zatim jednokratni kod (OTP), a potom ime.

Kaew

А шта у случају да Лаоци још увек бораве у Тајланду и желе да продужe пасош да би могли да га одштампају при изласку и поновном уласку у Тајланд? Како то треба урадити? Молим за савет.

0
Anonymous

Попуниће ТДАЦ образац и изабрати тип путовања као „LAND“

0
Anonymous

Долазим на аеродром у Бангкоку, а за 2 часа имам следећи лет. Да ли ми и даље треба формулар?

0
Anonymous

Да, али само изаберите исти дан доласка и одласка. То ће аутоматски изабрати опцију „Ја сам транзитни путник“.

0
Nini

Ја сам становник Лаоса. Моје путовање је да возим свој приватни аутомобил из Лаоса до граничног прелаза Чонг Мек са лаоске стране. Након прегледа докумената улазим на тајландску страну. Изнајмим тајландски пикап који ме вози до аеродрома Убон Ратчатхани, одатле летим за Бангкок. Моје путовање је 1. маја 2025. Како треба да попуним формулар са подацима о доласку и путовању?

0
Anonymous

Попуниће TDAC образац и изабрати начин путовања као „LAND“

0
Nini

Да ли треба унети регистарски број аутомобила из Лаоса или изнајмљеног возила?

0
Anonymous

Да, али то можете урадити док сте у ауту

0
Nini

Не разумем јер аутомобил из Лаоса не улази у Тајланд. На граничном прелазу Чонг Мек запошљавају тајландске туристичке водиче. Желео бих да знам који аутомобил мора да буде регистрован.

0
Anonymous

Ако прелазите границу у Тајланд, изаберите „Остало“ и није потребно уносити регистарски број возила.

0
Mr.Fabry

Улазећи у Тајланд са Нон-О визом, наравно да немам повратни лет! Који будући датум треба да унесем за излазак и који број лета када га још немам?

0
Anonymous

Поље Полазак је изборно, тако да би у вашем случају требало да га оставите празним.

0
Ian James

Ако попуните формулар, датум полета и број лета су обавезна поља. Не можете послати формулар без њих.

0
Simon Jackson

Долазим приватном јахтом из Аустралије. Време пловидбе је 30 дана. Не могу да поднесем захтев онлајн док не стигнем у Пукет. Да ли је ово прихватљиво?

0
Dwain Burchell

Могу ли да се пријавим пре 1. маја?

0
Anonymous

Мора бити највише 3 дана пре вашег доласка. Дакле, технички, ако долазите 1. маја, можете поднети захтев пре 1. маја, већ од 28. априла.

0
Paul

Као стални становник, моја земља пребивалишта је Тајланд, али она није у падајућој листи опција, коју земљу треба да користим?

0
Anonymous

Изабрали сте своју националну земљу

0
shinasia

Планиран долазак 1. маја. До када треба поднети захтев за TDAC? Да ли је могуће поднети захтев непосредно пред долазак ако се заборави раније?

0
Anonymous

Ако планирате улазак 1. маја, можете поднети пријаву од 28. априла. Молимо вас да што пре поднесете захтев за TDAC. За глатак улазак препоручује се претходна пријава.

0
Anonymous

Чак и ако имају Non-o визу? Јер TDAC је карта која замењује TM6. Али власници Non-o визе раније нису морали да имају TM6. Да ли то значи да је за њих ипак потребно да поднесу захтев за TDAC пре доласка?

0
Anonymous

Носиоци који нису „о“ увек морају да попуне ТМ6 образац. Можда сте збуњени јер су привремено суспендовани захтеви за ТМ6. „Бангкок, 17. октобар 2024 – Тајланд је продужио суспензију обавезе попуњавања имиграционог обрасца 'То Мо 6' (ТМ6) за стране путнике који улазе и излазе из Тајланда на 16 копнених и морских прелаза до 30. априла 2025.“ Дакле, по плану се враћа 1. маја као ТДАЦ, за који можете да аплицирате већ од 28. априла за долазак 1. маја.

0
Anonymous

хвала на појашњењу

0
Someone

Да ли нам треба TDAC ако већ имамо визу (било који тип визе или ed визу)?

0
Anonymous

Да

0
Anonymous

Нон-о екстензија

0
Anonymous

Након завршетка TDAC, да ли посетилац може користити E-gate за долазак?

0
Anonymous

Није вероватно јер је е-гейт за долазак у Тајланд више везан за тајландско држављанство и изабране носиоце страних пасоша. TDAC није повезан са вашим типом визе, па је безбедно претпоставити да нећете моћи да користите е-гейт за долазак.

0
Francisco

Планирам да уђем у Тајланд по правилима о изузећу од визе која дозвољавају боравак од 60 дана, али ћу продужити боравак још 30 дана кад будем у Тајланду. Да ли могу да прикажем на TDAC-у авион за одлазак који је заказан 90 дана од датума мог доласка?

0
Anonymous

Да, то је у реду

0
Steve Hudson

Када завршим на мом рачунару, како да добијем QR КОД на свом мобилном телефону да га покажем имиграцији при доласку???

0
Anonymous

пошаљи мејлом, користи AirDrop, сликај, одштампај, пошаљи поруку или једноставно попуни формулар на телефону и направи скриншот

0
Alex

У групној пријави, да ли свака особа добија потврду послату на њихову појединачну email адресу?

0
Anonymous

Не, можете преузети документ, и он укључује све путнике за групу.

0
Aluhan

Странци који улазе у Тајланд користећи граничну пропусницу. Да ли се то односи на малијску граничну пропусницу или на неки други тип граничне пропуснице?

0
Anonymous

Шта ако пасош има презиме? На снимцима екрана је обавезно унети презиме, шта би корисник требао урадити у том случају? Уобичајено је да на веб-сајтовима других земаља као што су Вијетнам, Кина и Индонезија постоји опција 'Немам презиме'.

0
Anonymous

Можда, N/A, простор или цртица?

0
Anonymous

Izgleda prilično jednostavno za mene. Letim 30. aprila i slećem 1. maja🤞 nadam se da se sistem neće srušiti.

0
Anonymous

Апликација изгледа врло добро осмишљена, изгледа да је тим научио из Thailand Pass.

0
M

Да ли странац који има дозволу за боравак мора такође да се пријави за TDAC?

0
Anonymous

Да, почев од 1. маја

0
be aware of fraud

контрола болести и слично. то је прикупљање података и контрола. ништа о ВАШОЈ безбедности. то је WEF програм. они то просто продају као „ново“ tm6

0
Stephen

Живим у провинцији Хаммоуан у Лао ПДР-у. Ја сам стални становник Лаоса, али имам аустралијски пасош. Често путујем у Након Паном ради куповине или да одведем сина у Кумон школу два пута месечно. Ако не преспавам у Након Паному, да ли могу рећи да сам у транзиту, тј. у Тајланду мање од једног дана?

0
Anonymous

У том контексту транзит значи ако сте били на повезаном лету.

0
Politika zaštite podatakaУслови и одредбеOdricanje od odgovornostiPolitika privatnostiPolitika povraćajaTDAC prevareTDAC statusTHIM vodič

Nismo vladina web stranica ili resurs. Trudimo se da pružimo tačne informacije i ponudimo pomoć putnicima.