Nem állunk kapcsolatban a thaiföldi kormánnyal. A hivatalos TDAC űrlapért látogasson el a tdac.immigration.go.th oldalra.

TDAC hozzászólások 32. oldal

Böngéssze a szerveroldalon renderelt TDAC vitafórum‑archívumot. Az új hozzászólások továbbra is az 1. oldalon jelennek meg, míg a régebbi fő témák feltérképezhető oldalakra bontva érhetők el.

Megjegyzések (1419)

Kattintson a Hozzászólás gombra, ezután elkérjük az e-mail-címét, majd az egyszeri kódot, végül a nevét.

Kaew

Ha a laosziak még mindig Thaiföldön tartózkodnak, és szeretnék meghosszabbítani az útlevelüket, hogy kilépési és belépési pecsétet kapjanak Thaiföldre, hogyan kell ezt intézni? Kérem, adjon tanácsot.

0
Anonymous

Kitöltik a TDAC űrlapot és a utazás módjaként a "LAND" opciót választják.

0
Anonymous

Bangkok repülőterére érkezem, és 2 óra múlva van a csatlakozó járatom. Szükségem van még a nyomtatványra?

0
Anonymous

Igen, de válassza ki ugyanazt az érkezési és távozási napot. Ez automatikusan kiválasztja az „Átutazó utas vagyok” opciót.

0
Nini

Lao vagyok. Az utam a következő: saját autómmal vezetek Laoszból a Chong Mek határátkelőhöz Laós oldalán. Ezután, miután ellenőrizték az okmányokat és beléptem Thaiföldre, bérelek egy thaiföldi személytől egy platós teherautót, amely elvisz az Ubon Ratchathani repülőtérre, ahonnan Bangkokba repülök. Az utam időpontja 2025. május 1. Hogyan kell kitöltenem az érkezési és utazási adatokat tartalmazó űrlapot?

0
Anonymous

Kitöltik a TDAC űrlapot, és a közlekedési módnak az "LAND"-ot választják.

0
Nini

Lao autó rendszámát kell megadni, vagy a bérelt autóét?

0
Anonymous

Igen, de megteheti, miközben az autóban van.

0
Nini

Nem értem, mert a Laosból érkező autók nem hajthatnak be Thaiföldre. Bár a Chong Mek határátkelőn thaiföldi idegenvezetővel autókat bérelnek, szeretném tudni, melyik autó forgalmi engedélyét kell figyelembe vennem.

0
Anonymous

Ha átléped a határt Thaiföldre, válaszd az „Egyéb” lehetőséget, és nem szükséges megadni a jármű rendszámát.

0
Mr.Fabry

Non-O vízummal visszatérve Thaiföldre természetesen nincs visszautazó járatom! Melyik jövőbeni dátumot kell megadnom a távozáshoz, és milyen járatszámot, ha még nincs meg?

0
Anonymous

A Partenza mező opcionális, ezért az Ön esetében üresen kell hagyni.

0
Ian James

Ha kitölti az űrlapot, az indulás dátuma és a járatszám kötelező mezők. Az űrlapot nem lehet benyújtani ezek nélkül.

0
Simon Jackson

Privát jachttal érkezem Ausztráliából. 30 nap hajózási idő. Csak akkor tudok online benyújtani, amikor valójában megérkezem Phuketre. Ez elfogadható?

0
Dwain Burchell

Jelentkezhetek május 1-je előtt?

0
Anonymous

Legfeljebb 3 nappal az érkezésed előtt lehet

0
Paul

Állandó lakosként a tartózkodási helyem Thaiföld, de ez nem szerepel a legördülő menüben. Melyik országot kellene használnom?

0
Anonymous

Kiválasztotta az állampolgárság országát

0
shinasia

Május 1-jén tervezett belépés. Meddig kell kérvényezni a TDAC-ot? Ha elfelejtem, lehet-e közvetlenül a belépés előtt kérvényt benyújtani?

0
Anonymous

Ha május 1-jén tervezel belépni, április 28-tól lehet jelentkezni. Kérjük, minél előbb igényeld a TDAC-ot. A gördülékeny belépés érdekében javasolt az előzetes jelentkezés.

0
Anonymous

Még akkor is, ha Non-o vízummal rendelkezik? Mivel a TDAC egy kártya, amely helyettesíti a TM6-ot. De a Non-o vízum tulajdonosának korábban nem volt szüksége TM6-ra. Ez azt jelenti, hogy nekik még mindig szükséges a TDAC-ot igényelniük a megérkezés előtt?

0
Anonymous

A TM6-tal nem rendelkezőket mindig is kötelezték a TM6 kitöltésére. Előfordulhat, hogy összezavarodott, mert ideiglenesen felfüggesztették a TM6 kitöltési követelményeit. "Bangkok, 2024. október 17. – Thaiföld meghosszabbította a 'To Mo 6' (TM6) bevándorlási űrlap kitöltésének felfüggesztését a Thaiföldre belépő és onnan kilépő külföldi utazók számára a 16 szárazföldi és tengeri ellenőrzőponton 2025. április 30-ig." Tehát az ütemterv szerint május 1-jén visszatér a TDAC-ként, amelyre már április 28-tól lehet jelentkezni a május 1-jei érkezéshez.

0
Anonymous

köszönöm a tisztázást

0
Someone

Szükségünk van TDAC-ra, ha már van vízumunk (bármilyen típusú vízum vagy tanulóvízum)?

0
Anonymous

Igen

0
Anonymous

Nem-O kiterjesztés

0
Anonymous

A TDAC befejezése után a látogató használhatja az E-gate-et érkezéshez?

0
Anonymous

Valószínűtlen, mivel a Thaiföldi érkezési e-kapu inkább a thai nacionalistákhoz és kiválasztott külföldi útlevéltulajdonosokhoz kapcsolódik. A TDAC nem kapcsolódik a vízumtípusodhoz, ezért biztonságos feltételezni, hogy nem tudod használni az érkezési e-kaput.

0
Francisco

Az a tervem, hogy Thaiföldre belépek a vízummentességi szabályok szerint, amelyek 60 napos tartózkodást engedélyeznek, de Thaiföldön további 30 nappal meghosszabbítom a tartózkodásomat. Bemutathatok a TDAC-on egy 90 nappal az érkezési dátumom utáni visszaút repülőjáratot?

0
Anonymous

Igen, az rendben van

0
Steve Hudson

Miután a számítógépemen befejeztem, hogyan juttathatom el a QR KÓDOT a MOBILTELEFONOMRA, hogy azt az érkezéskor bemutathassam a bevándorlási hivatalnak?

0
Anonymous

küldd el e-mailben, dobdd át AirDrop-pal, készíts róla fotót, nyomtasd ki, küldd el üzenetben, vagy egyszerűen töltsd ki a űrlapot a telefonodon és készíts róla képernyőképet

0
Alex

Csoportos jelentkezés esetén mindenki megkapja a megerősítést a saját e-mail címére?

0
Anonymous

Nem, letöltheti a dokumentumot, amely tartalmazza a csoport összes utasát is.

0
Aluhan

Külföldiek, akik határbelépővel lépnek be Thaiföldre. Ez malajziai határbelépőre utal, vagy más típusú határbelépőre?

0
Anonymous

Mi van, ha az útlevélben van családnév? A képernyőképeken kötelező megadni a családnevet, ilyenkor mit tegyen a felhasználó? Általában van egy lehetőség, ami azt mondja, hogy nincs családnév más országok weboldalain, például Vietnamban, Kínában és Indonéziában.

0
Anonymous

Talán, nem elérhető, szóköz vagy kötőjel?

0
Anonymous

Nekem elég egyszerűnek tűnik. Április 30-án repülök, és május 1-jén érkezem🤞remélem, a rendszer nem omlik össze.

0
Anonymous

Az alkalmazás elég átgondoltnak tűnik, úgy tűnik, a csapat a Thailand Passból tanult.

0
M

A tartózkodási engedéllyel rendelkező külföldinek is kell-e TDAC-ra jelentkeznie?

0
Anonymous

Igen, május 1-jétől

0
be aware of fraud

betegségellenőrzés és hasonlók. ez adatgyűjtés és ellenőrzés. semmi az ÖN biztonságáról. ez egy WEF program. egyszerűen „újként” árulják tm6

0
Stephen

A Lao PDR Khammouane tartományában élek. Állandó lakóhelyem Laosban van, de ausztrál útlevéllel rendelkezem. Gyakran utazom Naakon Ph9nom-ba vásárolni vagy a fiamat Kumon iskolába vinni havonta kétszer. Ha nem alszom Nakhon Phanom-ban, akkor azt mondhatom, hogy tranzitban vagyok? Vagyis Thaiföldön kevesebb mint egy napot tartózkodom?

0
Anonymous

Ebben az összefüggésben a tranzit azt jelenti, ha egy csatlakozó járaton voltál.

0
Adatvédelmi irányelvekÁltalános Szerződési FeltételekFelelősségkizárásAdatvédelmi irányelvekVisszatérítési politikaTDAC csalásokTDAC állapotTHIM-útmutató

Nem vagyunk kormányzati weboldal vagy forrás. Arra törekszünk, hogy pontos információt nyújtsunk és segítséget kínáljunk az utazóknak.