Nem állunk kapcsolatban a thaiföldi kormánnyal. A hivatalos TDAC űrlapért látogasson el a tdac.immigration.go.th oldalra.

TDAC hozzászólások 26. oldal

Böngéssze a szerveroldalon renderelt TDAC vitafórum‑archívumot. Az új hozzászólások továbbra is az 1. oldalon jelennek meg, míg a régebbi fő témák feltérképezhető oldalakra bontva érhetők el.

Megjegyzések (1419)

Kattintson a Hozzászólás gombra, ezután elkérjük az e-mail-címét, majd az egyszeri kódot, végül a nevét.

IRA

Jó napot. Kérem válaszoljon, ha a járatom adatai Vladivostok-BKK egy légitársasággal, az Aeroflot-tal vannak, a poggyászomat a bangkoki repülőtéren adom le. Ezután a repülőtéren maradok, és ugyanazon a napon check-in-elek a Szingapúrba tartó járatra. Ebben az esetben szükséges kitöltenem a TDAC-ot?

0
Anonymous

Igen, továbbra is be kell nyújtania egy TDAC-ot. Azonban, ha ugyanazt a napot választja az érkezésre és az indulásra, a szállás adatai nem lesznek szükségesek.

0
IRA

Jól értem, hogy ha egy légitársasággal utazom átszállással Thaiföldön keresztül, és nem hagyom el az átszállási zónát, akkor nem kell kitöltenem a TDAC-ot?

0
Anonymous

Ez továbbra is kötelező, még van egy "Átutazó utas vagyok, nem maradok Thaiföldön." opciójuk is, amit kiválaszthatsz, ha az indulásod az érkezésed után egy napon belül van.

0
Rahul

Tárgy: Tájékoztatás a TDAC érkezési kártya névformátumával kapcsolatban Tisztelt Hölgyem/Uram! Az Indiai Köztársaság állampolgára vagyok, és Thaiföldre (Krabi és Phuket) tervezek üdülni. Az utazási követelmények részeként tudomásom van róla, hogy Thaiföldi Digitális Érkezési Kártyát (TDAC) kötelező kitölteni az érkezés előtt. Teljes mértékben kész vagyok ennek eleget tenni, és tiszteletben tartom az összes vonatkozó szabályzatot. Ugyanakkor nehézségekbe ütközöm a TDAC űrlap személyes adatok részének kitöltésekor. Különösen az indiai útlevelem nem tartalmaz "Családnév" mezőt. Csak a "Keresztnév" szerepel, mint "Rahul Mahesh", és a családnév mező üres. Ebben a helyzetben kérem az iránymutatásukat, hogyan kell helyesen kitölteni a következő mezőket a TDAC űrlapon, hogy elkerüljem az esetleges problémákat vagy késedelmeket a krabi repülőtéri beléptetésnél: Családnév (Surname) – Mit írjak ide? Keresztnév – Írjam "Rahul"-t? Középső név – Írjam "Mahesh"-t vagy hagyjam üresen? Segítségüket előre is köszönöm, mivel fontos számomra, hogy minden adat helyesen kerül benyújtásra az utazási előírásoknak megfelelően. Nagyon köszönöm az idejüket és támogatásukat. Tisztelettel,

0
Anonymous

Ha nincs családneved (vezetékneved vagy családneved), egyszerűen írj be egy kötőjelet („-“) a TDAC űrlapra.

0
Anonymous

Nem találtam Hong Kong megyét.

0
Anonymous

Beírhatod, hogy HKG, és meg kell jelenítenie számodra a Hongkong opciót.

0
P.....

Szia admin, ha egy külföldi Thaiföldön tartózkodik és még nem hagyta el az országot, hogyan kell kitöltenie az űrlapot? Vagy előre is ki lehet tölteni?

0
Anonymous

Legfeljebb 3 nappal a Thaiföldre való visszatérés előtt töltheti ki az űrlapot. Például, ha Thaiföldről indul és 3 napon belül visszatér, az űrlapot már Thaiföldön tartózkodva is kitöltheti. Ha a visszatérés több mint 3 nap múlva van, a rendszer még nem engedi kitölteni, várni kell. Ha azonban korábban szeretne felkészülni, megbízhat egy ügynökséget, hogy előre elintézze ezt Ön helyett.

0
Minjur

Az érkezésem dátuma május 2., de nem tudom kiválasztani a megfelelő dátumot. Amikor azt mondja, hogy három napon belül, az azt jelenti, hogy három napon belül kell jelentkeznünk, és nem előtte?

0
Anonymous

Helyes, nem alkalmazhatja annál tovább a jövőben, hacsak nem használ ügynökséget / harmadik felet.

0
Shine

Április 29-én este 23:20 körül érkezünk, de ha késik a járat és május 1-jén éjfél után megyünk át a bevándorlási ellenőrzésen, akkor ki kell töltenünk a TDAC-ot?

0
Anonymous

Igen, ha ez megtörténik, és május 1. után érkezik, be kell nyújtania a TDAC-ot.

0
Anonymous

Helló, Júniusban a Thai Airways-szel repülünk Oslo, Norvégia és Sydney, Ausztrália között Bangkokon keresztül, 2 órás átszállási idővel. (TG955/TG475) Szükséges kitöltenünk a TDAC-ot? Köszönöm.

0
Anonymous

Igen, van átszállási lehetőségük.

0
Ali

Merhaba, Törökországból Thaiföldre utazom Abu Dhabi átszállással. Melyik érkező járat számát és érkezési országot írjam be? Törökországot vagy Abu Dhabit? Abu Dhabiban csak 2 órás átszállásom lesz, utána Thaiföldre megyek.

0
Anonymous

Törökországot választja, mert az igazi induló járata Törökországból van.

0
Sandy

Nincs családnevem az útlevelemben, és a TDAC-ban kötelező kitölteni, mit tegyek? A légitársaságok szerint mindkét mezőben ugyanazt a nevet használják.

0
Anonymous

Beírhatja a "-" jelet, ha nincs vezetékneve / családneve.

0
Anonymous

Mi van, ha elfelejted a DTAC kérelmet és megérkezel Bangkokba? Mi van azokkal, akiknek nincs okostelefonjuk vagy számítógépük?

0
Anonymous

Ha nem kérvényezi a TDAC-nál a megérkezés előtt, elkerülhetetlen problémákkal szembesülhet. Hogyan foglaljunk repülőjegyet digitális hozzáférés nélkül? Ha utazási irodát használ, egyszerűen kérje meg az irodát, hogy intézze ezt az ügyet.

0
JT

Szia, szükséges-e egy utazónak kitölteni a TDAC űrlapot, amikor Thaiföldre lép 2025. május 1-je előtt? És ha azután lép ki, ugyanazt a TDAC űrlapot kell kitöltenie, vagy egy másikat?

0
Anonymous

Nem, ha május 1-je előtt érkezel, akkor nem kell TDAC-ot benyújtanod.

0
Anonymous

Hol van az alkalmazás? Vagy hogy hívják?

0
Anonymous

Ha megkaptad a belépési engedélyt Thaiföldre, de nem tudsz elmenni, mi történik a TDAC engedéllyel?

0
Anonymous

Jelenleg nincs semmi.

0
Anonymous

Hány ember adhat be egyszerre?

0
Anonymous

Soknak, de ha ezt teszed, minden egy személy e-mailjére fog érkezni. Lehet, hogy jobb, ha egyénileg adod be.

0
Tan

Beadhatom TDAC-ot járatszám nélkül, mint egy tartaléktjegyen?

0
Anonymous

Igen, ez opcionális.

0
Tan

Be lehet-e nyújtani a tdac-ot az indulás napján?

0
Anonymous

Igen, lehetséges.

0
Jon Snow

Frankfurttól Phukedig repülök Bangkokban átszállással. Melyik járatszámot használjam a nyomtatványon? Frankfurt - Bangkok vagy Bangkok - Phuket? Ugyanez a kérdés a visszautazásnál is.

0
Anonymous

A Frankfurtot használnád, mivel ez az eredeti járatod.

0
Anonymous

Az ABTC jogosultnak ki kell töltenie a TDAC-ot Thaiföldre belépéskor?

0
Anonymous

Az ABTC (APEC üzleti utazási kártya) tulajdonosoknak még mindig be kell nyújtaniuk a TDAC-ot

0
Anonymous

A vízumomhoz be kell nyújtanom a TDAC-ot, vagy ez kivétel?

0
Anonymous

Ha nem vagy thaiföldi állampolgár, akkor is el kell végezned a TDAC-t.

0
Kulin Raval

Indiai vagyok. Jelentkezhetek-e a TDAC-ra tíz napon belül kétszer, mivel tíz nap alatt kétszer lépek be és ki Thaiföldről? Tehát kétszer kell jelentkeznem a TDAC-ra? Indiai vagyok, belépek Thaiföldre, majd Thaiföldről Malajziába repülök, és ismét Thaiföldre térek vissza Malajziából, hogy meglátogassam Phuketet, ezért szeretném ismerni a TDAC folyamatot.

0
Anonymous

Kétszer kell TDAC-ot kitöltened. Minden belépéskor újra szükséged van egyre. Tehát amikor Malajziába mész, kitöltesz egy újat, amit bemutatsz a tisztnek, amikor belépsz az országba. A régi érvénytelenné válik, amikor elhagyod az országot.

0
Adatvédelmi irányelvekÁltalános Szerződési FeltételekFelelősségkizárásAdatvédelmi irányelvekVisszatérítési politikaTDAC csalásokTDAC állapotTHIM-útmutató

Nem vagyunk kormányzati weboldal vagy forrás. Arra törekszünk, hogy pontos információt nyújtsunk és segítséget kínáljunk az utazóknak.