Sirvige serveripõhiselt renderdatud TDAC-i arhiivi. Uued kommentaarid ilmuvad endiselt 1. lehel, samal ajal kui vanemad algpostitused jäävad kättesaadavaks roomatava leheküljestuse kaudu.
Klõpsa kommentaaril ja me küsime sinu e-posti aadressi, seejärel ühekordset parooli (OTP) ja siis nime.
Kindlasti kõigile! Teie andmed on turvalised. Lol. Nad kutsuvad seda "pettuste maaks" - edu!
Kas reisijal keelatakse sissepääs, kui ta jäi DTAC-i esitamise 72-tunnise tähtaega mööda?
See pole selge, nõuet võidakse nõuda lennufirmade poolt enne pardale minekut ning võib olla võimalus seda teha ka pärast maandumist, kui juhuslikult unustasite.
Nii et reisite koos minu Tai perega, kas ma valetaksin ja märkiksin, et reisin üksi? Kuna see pole tai jaoks nõue.
Siiani hästi!
Jah, ma mäletan kord, kui ma läksin tualetti ja selle ajal jagati TM6 kaarte välja. Kui ma tagasi tulin, keeldus daam mulle seda andmast.
Te ütlesite, et QR-kood saadetakse teie e-posti aadressile. Kui kaua pärast vormi täitmist saadetakse QR-kood minu e-posti aadressile?
1 kuni 5 minuti jooksul
Ma näe e-posti jaoks kohta
Mis ma otsustaksin kolme päeva jooksul Tai reisida? Siis ilmselgelt ei saa ma vormi kolme päeva ette esitada.
Seejärel saate selle esitada 1–3 päeva jooksul.
Ma läksin läbi kõik kommentaarid ja sain hea ülevaate TDAC-ist, kuid ainus asi, mida ma ikka veel ei tea, on see, mitu päeva enne saabumist saan selle vormi täita? Vorm tundub ise lihtne täita!
Kuni 3 päeva!
Kas kollapalaviku vaktsineerimine on sissepääsuks kohustuslik?
Ainult kui sõitsite läbi nakatunud piirkondade: https://tdac.in.th/#yellow-fever-requirements
nad pidid muutma "covid", sest see oli nii planeeritud ;)
neil pidid muutma "covid"-iks, sest see oli nii planeeritud ;)
Kui ööbite erinevates hotellides erinevates linnades, millise aadressi te oma vormile kirjutate?
Sa paned saabumishotelli.
Ma maandun Bangkokki 10. mail ja siis 6. juunil lendan Kambodžasse umbes 7 päevaks kõrvalteekonnale ning seejärel sisenen taas Taisse. Kas pean saatma uue online ETA vormi?
Jah, peate täitma selle iga kord, kui sisenete Taisse.
On märgitud, et TDAC taotlus tuleb esitada 3 päeva enne riiki sisenemist. Küsimus 1: Kas see tähendab hiljemalt 3 päeva enne? Kui jah, siis mitu päeva varem tuleb taotlus esitada? Küsimus 2: Kui kaua võtab tulemuse saamine aega ELis elades? Küsimus 3: Kas need reeglid võivad muutuda kuni jaanuarini 2026? Küsimus 4: Mis saab viisavabastusest: kas see pikendatakse 30 päevani või jääb 60 päevani alates 2026. aasta jaanuarist? Palun vastake kõigile nendele neljale küsimusele ametlikult (palun vältige väljendeid nagu "ma arvan," "ma lugesin" või "kuulsin, et" – tänan mõistva suhtumise eest).
Pärilepingu taotlemine ei ole võimalik teha rohkem kui 3 päeva enne riiki sisenemist. Kinnitamine toimub koheselt, isegi ELi elanike jaoks. Keegi ei suuda tulevikku ennustada, kuid need meetmed näivad olevat pikaajalised. Näiteks on TM6 vorm olnud kasutusel üle 40 aasta. Praeguseks pole tehtud ametlikku avaldust viisavabastuse kestuse kohta alates jaanuarist 2026. See jääb seega teadmata.
Aitäh.
Aitäh. 3 päeva enne sisenemist: see on veidi kiirustades, aga noh. Kui kavatsen siseneda Tai 13. jaanuaril 2026: millal TÜLLAPÄRISELT peaksin ma varaseimalt esitama oma TDAC taotluse (kuna minu lend lahkub 12. jaanuaril): kas 9. või 10. jaanuaril (arvestades ajavahet Tai ja Prantsusmaa vahel neil kuupäevadel)?
palun vastake, aitäh.
See põhineb Tai ajavöötmel. Seega, kui saabumise kuupäev on 12. jaanuar, saate esitada juba 9. jaanuaril (Tai aja järgi).
Kas DTV viisaomanikud peavad täitma selle digitaalse kaardi?
Jah, peate seda ikkagi tegema, kui jõuate kohale 1. maist või pärast seda.
Kas saate vormi esitada sülearvutis? Ja saada QR-koodi tagasi sülearvutis?
QR-kood saadetakse teile e-kirjana PDF-vormingus, nii et saate seda kasutada mis tahes seadmes.
Olgu, kas ma pildistasin QR-koodi PDF-ist oma e-kirjast, eks? Sest mul ei ole saabumisel internetiühendust.
Saate sellest ekraanipildi teha isegi ilma seda e-kirja saamata, nad näitavad seda taotluse lõpus.
See tundub olevat sobiv seni, kuni saame sisestada vajaliku teabe. Kui peame hakkama üles laadima asju nagu fotosid, sõrmejälgi jne, on see liiga palju tööd.
Dokumendi üleslaadimine ei ole vajalik, vaid lihtsalt 2–3-leheküljeline vorm. (kui sa reisid läbi Aafrika, siis on see 3-leheküljeline)
Kas mittesisserändaja O viisa taotlejad peavad esitama DTAc?
Jah, kui jõuate kohale 1. maist või pärast seda.
Ma kavatsen reisida Poipetist Kambodžas Bangkoki kaudu Malaisiasse Tai rongiga, ilma Tai peatumata. Kuidas täidan majutuse lehte?
Saate märkida kasti, kus on kirjas: [x] Olen transitreisija, ma ei jää Taisse
Nii et jälgivad kõiki turvalisuse huvides? Kus me seda varem kuulsime, eksole?
Need on samad küsimused, mis TM6-l olid, ja see tutvustati üle 40 aasta tagasi.
Mul on Amsterdamist Keniasse kaheks tunniks peatus. Kas mul on vaja ka transiidi ajal kollapalaviku sertifikaati? Rahvatervise ministeerium on kehtestanud eeskirjad, mille kohaselt peavad isikud, kes on reisinud kollapalavikku nakatanud piirkondadest või nende kaudu, esitama rahvusvahelise tervise sertifikaadi, mis tõendab kollapalaviku vaktsiini saamist.
Nii paistab olevat: https://www.mfa.go.th/en/publicservice/5d5bcc2615e39c306000a30d?cate=5d5bcb4e15e39c30600068d3
Ma elan Tais NON-IMM O viisaga (Tai perekond). Kuid Tai elukohana ei ole valitav. Mida valida? Kodakondsusriiki? See ei oleks mõistlik, kuna mul pole elamisluba väljaspool Taiit.
Tundub, et tegemist on varase veaga, võib-olla vali praegu rahvus, sest kogu mitte-tai peab selle praeguse teabe kohaselt täitma.
Jah, teen nii. Tundub, et rakendus keskendub rohkem turistidele ja lühiajalistele külastajatele ning ei arvesta eriti pikaajaliste viisahoidjate konkreetset olukorda. Lisaks TDAC-ile ei eksisteeri "Ida-Sakslane" enam alates 1989. aasta novembrist!
Ootan ka sind taas Thailandis näha
Taiwan ootab sind
Me ei ole valitsuse veebisait ega ressurss. Püüame pakkuda täpset teavet ja pakkuda abi reisijatele.