Me ei ole Tai valitsusega seotud. Ametliku TDAC vormi saamiseks minge aadressile tdac.immigration.go.th.

TDAC-i kommentaaride leht 33

Sirvige serveripõhiselt renderdatud TDAC-i arhiivi. Uued kommentaarid ilmuvad endiselt 1. lehel, samal ajal kui vanemad algpostitused jäävad kättesaadavaks roomatava leheküljestuse kaudu.

Kommentaarid (1419)

Klõpsa kommentaaril ja me küsime sinu e-posti aadressi, seejärel ühekordset parooli (OTP) ja siis nime.

Anonymous

Kindlasti kõigile! Teie andmed on turvalised. Lol. Nad kutsuvad seda "pettuste maaks" - edu!

0
MSTANG

Kas reisijal keelatakse sissepääs, kui ta jäi DTAC-i esitamise 72-tunnise tähtaega mööda?

0
Anonymous

See pole selge, nõuet võidakse nõuda lennufirmade poolt enne pardale minekut ning võib olla võimalus seda teha ka pärast maandumist, kui juhuslikult unustasite.

0
Anonymous

Nii et reisite koos minu Tai perega, kas ma valetaksin ja märkiksin, et reisin üksi? Kuna see pole tai jaoks nõue.

0
Darius

Siiani hästi!

0
Anonymous

Jah, ma mäletan kord, kui ma läksin tualetti ja selle ajal jagati TM6 kaarte välja. Kui ma tagasi tulin, keeldus daam mulle seda andmast.

0
Dave

Te ütlesite, et QR-kood saadetakse teie e-posti aadressile. Kui kaua pärast vormi täitmist saadetakse QR-kood minu e-posti aadressile?

0
Anonymous

1 kuni 5 minuti jooksul

0
Anonymous

Ma näe e-posti jaoks kohta

0
Jack

Mis ma otsustaksin kolme päeva jooksul Tai reisida? Siis ilmselgelt ei saa ma vormi kolme päeva ette esitada.

0
Anonymous

Seejärel saate selle esitada 1–3 päeva jooksul.

0
Simplex

Ma läksin läbi kõik kommentaarid ja sain hea ülevaate TDAC-ist, kuid ainus asi, mida ma ikka veel ei tea, on see, mitu päeva enne saabumist saan selle vormi täita? Vorm tundub ise lihtne täita!

0
Anonymous

Kuni 3 päeva!

0
Tom

Kas kollapalaviku vaktsineerimine on sissepääsuks kohustuslik?

0
Anonymous

Ainult kui sõitsite läbi nakatunud piirkondade: https://tdac.in.th/#yellow-fever-requirements

0
hu

nad pidid muutma "covid", sest see oli nii planeeritud ;)

0
hu

neil pidid muutma "covid"-iks, sest see oli nii planeeritud ;)

0
Alex

Kui ööbite erinevates hotellides erinevates linnades, millise aadressi te oma vormile kirjutate?

0
Anonymous

Sa paned saabumishotelli.

0
Paul Bailey

Ma maandun Bangkokki 10. mail ja siis 6. juunil lendan Kambodžasse umbes 7 päevaks kõrvalteekonnale ning seejärel sisenen taas Taisse. Kas pean saatma uue online ETA vormi?

0
Anonymous

Jah, peate täitma selle iga kord, kui sisenete Taisse.

0
Anonymous

On märgitud, et TDAC taotlus tuleb esitada 3 päeva enne riiki sisenemist. Küsimus 1: Kas see tähendab hiljemalt 3 päeva enne? Kui jah, siis mitu päeva varem tuleb taotlus esitada? Küsimus 2: Kui kaua võtab tulemuse saamine aega ELis elades? Küsimus 3: Kas need reeglid võivad muutuda kuni jaanuarini 2026? Küsimus 4: Mis saab viisavabastusest: kas see pikendatakse 30 päevani või jääb 60 päevani alates 2026. aasta jaanuarist? Palun vastake kõigile nendele neljale küsimusele ametlikult (palun vältige väljendeid nagu "ma arvan," "ma lugesin" või "kuulsin, et" – tänan mõistva suhtumise eest).

0
Anonymous

Pärilepingu taotlemine ei ole võimalik teha rohkem kui 3 päeva enne riiki sisenemist. Kinnitamine toimub koheselt, isegi ELi elanike jaoks. Keegi ei suuda tulevikku ennustada, kuid need meetmed näivad olevat pikaajalised. Näiteks on TM6 vorm olnud kasutusel üle 40 aasta. Praeguseks pole tehtud ametlikku avaldust viisavabastuse kestuse kohta alates jaanuarist 2026. See jääb seega teadmata.

0
Anonymous

Aitäh.

0
Anonymous

Aitäh. 3 päeva enne sisenemist: see on veidi kiirustades, aga noh. Kui kavatsen siseneda Tai 13. jaanuaril 2026: millal TÜLLAPÄRISELT peaksin ma varaseimalt esitama oma TDAC taotluse (kuna minu lend lahkub 12. jaanuaril): kas 9. või 10. jaanuaril (arvestades ajavahet Tai ja Prantsusmaa vahel neil kuupäevadel)?

0
Anonymous

palun vastake, aitäh.

0
Anonymous

See põhineb Tai ajavöötmel. Seega, kui saabumise kuupäev on 12. jaanuar, saate esitada juba 9. jaanuaril (Tai aja järgi).

0
Anonymous

Kas DTV viisaomanikud peavad täitma selle digitaalse kaardi?

0
Anonymous

Jah, peate seda ikkagi tegema, kui jõuate kohale 1. maist või pärast seda.

0
Dave

Kas saate vormi esitada sülearvutis? Ja saada QR-koodi tagasi sülearvutis?

0
Anonymous

QR-kood saadetakse teile e-kirjana PDF-vormingus, nii et saate seda kasutada mis tahes seadmes.

0
Steve Hudson

Olgu, kas ma pildistasin QR-koodi PDF-ist oma e-kirjast, eks? Sest mul ei ole saabumisel internetiühendust.

0
Anonymous

Saate sellest ekraanipildi teha isegi ilma seda e-kirja saamata, nad näitavad seda taotluse lõpus.

0
Anonymous

See tundub olevat sobiv seni, kuni saame sisestada vajaliku teabe. Kui peame hakkama üles laadima asju nagu fotosid, sõrmejälgi jne, on see liiga palju tööd.

0
Anonymous

Dokumendi üleslaadimine ei ole vajalik, vaid lihtsalt 2–3-leheküljeline vorm. (kui sa reisid läbi Aafrika, siis on see 3-leheküljeline)

0
Allan

Kas mittesisserändaja O viisa taotlejad peavad esitama DTAc?

0
Anonymous

Jah, kui jõuate kohale 1. maist või pärast seda.

0
raymond

Ma kavatsen reisida Poipetist Kambodžas Bangkoki kaudu Malaisiasse Tai rongiga, ilma Tai peatumata. Kuidas täidan majutuse lehte?

0
Anonymous

Saate märkida kasti, kus on kirjas: [x] Olen transitreisija, ma ei jää Taisse

0
RR

Nii et jälgivad kõiki turvalisuse huvides? Kus me seda varem kuulsime, eksole?

0
Anonymous

Need on samad küsimused, mis TM6-l olid, ja see tutvustati üle 40 aasta tagasi.

0
Anonymous

Mul on Amsterdamist Keniasse kaheks tunniks peatus. Kas mul on vaja ka transiidi ajal kollapalaviku sertifikaati? Rahvatervise ministeerium on kehtestanud eeskirjad, mille kohaselt peavad isikud, kes on reisinud kollapalavikku nakatanud piirkondadest või nende kaudu, esitama rahvusvahelise tervise sertifikaadi, mis tõendab kollapalaviku vaktsiini saamist.

0
Anonymous

Nii paistab olevat: https://www.mfa.go.th/en/publicservice/5d5bcc2615e39c306000a30d?cate=5d5bcb4e15e39c30600068d3

0
Anonymous

Ma elan Tais NON-IMM O viisaga (Tai perekond). Kuid Tai elukohana ei ole valitav. Mida valida? Kodakondsusriiki? See ei oleks mõistlik, kuna mul pole elamisluba väljaspool Taiit.

0
Anonymous

Tundub, et tegemist on varase veaga, võib-olla vali praegu rahvus, sest kogu mitte-tai peab selle praeguse teabe kohaselt täitma.

0
Anonymous

Jah, teen nii. Tundub, et rakendus keskendub rohkem turistidele ja lühiajalistele külastajatele ning ei arvesta eriti pikaajaliste viisahoidjate konkreetset olukorda. Lisaks TDAC-ile ei eksisteeri "Ida-Sakslane" enam alates 1989. aasta novembrist!

0
STELLA AYUMI KHO

Ootan ka sind taas Thailandis näha

0
Anonymous

Taiwan ootab sind

0
AndmekaitsepoliitikaTingimused ja sättedEraldusPrivaatsuspoliitikaTagasimakse poliitikaTDAC pettusedTDACi olekTHIM-i juhend

Me ei ole valitsuse veebisait ega ressurss. Püüame pakkuda täpset teavet ja pakkuda abi reisijatele.