Me ei ole Tai valitsusega seotud. Ametliku TDAC vormi saamiseks minge aadressile tdac.immigration.go.th.

TDAC-i kommentaaride leht 30

Sirvige serveripõhiselt renderdatud TDAC-i arhiivi. Uued kommentaarid ilmuvad endiselt 1. lehel, samal ajal kui vanemad algpostitused jäävad kättesaadavaks roomatava leheküljestuse kaudu.

Kommentaarid (1419)

Klõpsa kommentaaril ja me küsime sinu e-posti aadressi, seejärel ühekordset parooli (OTP) ja siis nime.

Maykone Manmanivongsit

mugav

0
Anonymous

Kas pean täitma kahekordselt, kui ma tulen esimesena Tai kaudu ja seejärel lennan nt mõnda teise välisriiki ja siis tagasi Tai?

0
Anonymous

Jah, see on vajalik iga sisenemise jaoks Taihinna.

0
Dada

Küsin ettevõtjatele ning inimestele, kellel on kiire lend, kes ostavad pileti ja lendavad kohe, kas nad ei saa andmeid kolmel päeval ette täita? Kuidas sellisel juhul käituda? Teiseks, inimesed, kes teevad seda korduvalt, kardavad lennundust. Kui nad on valmis, ostavad nad piletid ja lendavad kohe.

0
Anonymous

Enne teie reisi kolme päeva jooksul, seega saate selle täita ka samal päeval, kui te reisite.

0
Dada

Ja inimesed, kellel on kiire lend, ostavad pileti ja lendavad kohe. Nad ei saa andmeid sisestada kolm päeva ette. Kuidas seda siis teha? Teiseks, inimesed, kes teevad seda tihti, kardavad lennundust. Kui nad on valmis, ostavad nad kohe lennupileti.

0
Anonymous

Asub teie reisi kuupäevast 3 päeva enne, seega saate selle täita ka samal reisi päeval.

0
oLAF

MIDA TEHA, KUI ELANIKULE SOOVITATAKSE TÄITA TAI OMA ELUKOHARIIGI KATSEKS, KUID EI OLE INTELLIGENTI, ET PAKUDA SEDA PAKUTUD RIIGI NIMEDE LOETELUSSE.....

0
Anonymous

TAT teatas, et Tai saab programmi käivitamisel 28. aprillil prooviriikide loendisse.

0
Anonymous

Kas see asendab vajadust registreerida tm30?

0
Anonymous

Ei, see ei ole nii

0
Anonymous

Kuidas on lood Tai kodanikega, kes on elanud väljaspool Taiit üle kuue kuu ja on abielus välismaalasega? Kas neil tuleb registreeruda TDAC-is?

0
Anonymous

Tai kodanikud ei pea TDAC-i tegema

0
Anonymous

Ma jõuan Bangkokki 27. aprillil. Mul on 29. kuupäeval siselendud Krabisse ja 4. mail lend koh Samuile. Kas mul on pärast 1. maid vaja tdac-i, kuna lennan Tai sees?

0
Anonymous

Ei, on vajalik ainult Tai sisenemisel. Sisemine reisimine ei ole oluline.

0
Anonymous

Sisemaa lendamine mitte, ainult kui sisestate Tai.

0
Anonymous

Ma jõuan sinna 30. aprillil. Kas ma pean TDAC-i taotlema?

0
Anonymous

Ei, sa ei tee seda! See kehtib ainult alates 1. maist saabuvatele.

0
SOE HTET AUNG

LAMO

0
Anonymous

Pidage meeles, et ŠVEITSI asemel kuvab nimekiri SVEITSI KONföDERATSIOONI, lisaks puudub riikide loendis ZÜRICH, mis takistab mul protsessi jätkamist.

0
Anonymous

Sisesta lihtsalt ZUERICH ja see toimib

0
Anonymous

Tai privilige (Thia eliidi) liikmed ei kirjutanud midagi sisenedes Tai riiki. Kuid kas seekord peavad nad selle vormi ka täitma? Kui jah, siis on see VÄGA ebamugav!!!

0
Anonymous

See ei ole tõsi. Tai privileegiga (Tai eliit) liikmed pidid TM6 kaarte täitma, kui see oli varem nõutud. Nii et jah, teil on endiselt vaja täita TDAC ka Tai eliidi puhul.

0
HASSAN

Kui hotell oli kaardil kirjas, kuid saabumisel see muudeti teiseks hotelliks, kas seda tuleks muuta?

0
Anonymous

Tõenäoliselt mitte, kuna see on seotud Tai sisseminekuga

0
HASSAN

Kuidas on lennufirma andmetega? Kas need tuleks õigesti sisestada või tuleks kaardi loomisel esialgne teave esitada?

0
Anonymous

See peab vastama, kui sisestate Tai.

0
Lolaa

Ma sisen rongiga, mida peaksin panema jaotisse „lennu/sõiduki number“?

0
Anonymous

Sa valid Other ja pane Train

0
Anonymous

Tere, kavatsen naasta tagasi Tai 4 kuu pärast. Kas 7-aastane laps, kellel on Rootsi pass, peab täitma selle vormi? Ja kas Tai kodanikud, kellel on Tai pass, peavad selle vormi täitma, kui nad sisenemas Tai kuningriiki?

0
Anonymous

Tai inimeste jaoks ei ole TDAC-i lõpetamine kohustuslik, kuid peate lisama oma lapsed TDAC-i.

0
Porntipa

Kui kauaks võivad sakslased praegu Tais viibida ilma viisata?

0
Anonymous

60 päeva, mida saab Taiis viibides veel 30 päeva pikendada

0
Anonymous

Tere, ma veedan Tais 1 öö, seejärel lähen Kambodžasse ja tulen 1 nädala pärast tagasi, et veeta 3 nädalat Tais. Ma pean selle dokumendi täitma saabumisel, kuid kas pean täitma teise dokumendi Kambodžast naasmisel? Tänan

0
Anonymous

Peate seda tegema iga kord, kui reisite Tai.

0
walter

Ma imestate, kas te mõtlesite läbi, kuidas erakapid võivad tulla riikidest, mis on internetita üle 3 päeva merel, nt sõites Madagascarilt?

0
Anonymous

Aeg on osta Sat-telefon või Starlink. Ma olen kindel, et saate seda endale lubada..

0
Anonymous

Ma imestad, kas te mõtlesid läbi, kuidas erajahid võivad tulla riikidest, mis on üle 3 päeva merel ilma internetita, nt sõites Madagaskarilt.

0
Anonymous

Endiselt vajalik, peaksite saama internetiühenduse, võimalusi on olemas.

0
Jerez Jareño, Ramon Valerio

Kas inimestel, kellel on juba NON-O viisa ja Taimaale tagasisõidu viisa, tuleb teha TDAC?

0
Anonymous

Jah, sa pead ikka veel TDAC-i täitma

0
AndmekaitsepoliitikaTingimused ja sättedEraldusPrivaatsuspoliitikaTagasimakse poliitikaTDAC pettusedTDACi olekTHIM-i juhend

Me ei ole valitsuse veebisait ega ressurss. Püüame pakkuda täpset teavet ja pakkuda abi reisijatele.