Sirvige serveripõhiselt renderdatud TDAC-i arhiivi. Uued kommentaarid ilmuvad endiselt 1. lehel, samal ajal kui vanemad algpostitused jäävad kättesaadavaks roomatava leheküljestuse kaudu.
Klõpsa kommentaaril ja me küsime sinu e-posti aadressi, seejärel ühekordset parooli (OTP) ja siis nime.
mugav
Kas pean täitma kahekordselt, kui ma tulen esimesena Tai kaudu ja seejärel lennan nt mõnda teise välisriiki ja siis tagasi Tai?
Jah, see on vajalik iga sisenemise jaoks Taihinna.
Küsin ettevõtjatele ning inimestele, kellel on kiire lend, kes ostavad pileti ja lendavad kohe, kas nad ei saa andmeid kolmel päeval ette täita? Kuidas sellisel juhul käituda? Teiseks, inimesed, kes teevad seda korduvalt, kardavad lennundust. Kui nad on valmis, ostavad nad piletid ja lendavad kohe.
Enne teie reisi kolme päeva jooksul, seega saate selle täita ka samal päeval, kui te reisite.
Ja inimesed, kellel on kiire lend, ostavad pileti ja lendavad kohe. Nad ei saa andmeid sisestada kolm päeva ette. Kuidas seda siis teha? Teiseks, inimesed, kes teevad seda tihti, kardavad lennundust. Kui nad on valmis, ostavad nad kohe lennupileti.
Asub teie reisi kuupäevast 3 päeva enne, seega saate selle täita ka samal reisi päeval.
MIDA TEHA, KUI ELANIKULE SOOVITATAKSE TÄITA TAI OMA ELUKOHARIIGI KATSEKS, KUID EI OLE INTELLIGENTI, ET PAKUDA SEDA PAKUTUD RIIGI NIMEDE LOETELUSSE.....
TAT teatas, et Tai saab programmi käivitamisel 28. aprillil prooviriikide loendisse.
Kas see asendab vajadust registreerida tm30?
Ei, see ei ole nii
Kuidas on lood Tai kodanikega, kes on elanud väljaspool Taiit üle kuue kuu ja on abielus välismaalasega? Kas neil tuleb registreeruda TDAC-is?
Tai kodanikud ei pea TDAC-i tegema
Ma jõuan Bangkokki 27. aprillil. Mul on 29. kuupäeval siselendud Krabisse ja 4. mail lend koh Samuile. Kas mul on pärast 1. maid vaja tdac-i, kuna lennan Tai sees?
Ei, on vajalik ainult Tai sisenemisel. Sisemine reisimine ei ole oluline.
Sisemaa lendamine mitte, ainult kui sisestate Tai.
Ma jõuan sinna 30. aprillil. Kas ma pean TDAC-i taotlema?
Ei, sa ei tee seda! See kehtib ainult alates 1. maist saabuvatele.
LAMO
Pidage meeles, et ŠVEITSI asemel kuvab nimekiri SVEITSI KONföDERATSIOONI, lisaks puudub riikide loendis ZÜRICH, mis takistab mul protsessi jätkamist.
Sisesta lihtsalt ZUERICH ja see toimib
Tai privilige (Thia eliidi) liikmed ei kirjutanud midagi sisenedes Tai riiki. Kuid kas seekord peavad nad selle vormi ka täitma? Kui jah, siis on see VÄGA ebamugav!!!
See ei ole tõsi. Tai privileegiga (Tai eliit) liikmed pidid TM6 kaarte täitma, kui see oli varem nõutud. Nii et jah, teil on endiselt vaja täita TDAC ka Tai eliidi puhul.
Kui hotell oli kaardil kirjas, kuid saabumisel see muudeti teiseks hotelliks, kas seda tuleks muuta?
Tõenäoliselt mitte, kuna see on seotud Tai sisseminekuga
Kuidas on lennufirma andmetega? Kas need tuleks õigesti sisestada või tuleks kaardi loomisel esialgne teave esitada?
See peab vastama, kui sisestate Tai.
Ma sisen rongiga, mida peaksin panema jaotisse „lennu/sõiduki number“?
Sa valid Other ja pane Train
Tere, kavatsen naasta tagasi Tai 4 kuu pärast. Kas 7-aastane laps, kellel on Rootsi pass, peab täitma selle vormi? Ja kas Tai kodanikud, kellel on Tai pass, peavad selle vormi täitma, kui nad sisenemas Tai kuningriiki?
Tai inimeste jaoks ei ole TDAC-i lõpetamine kohustuslik, kuid peate lisama oma lapsed TDAC-i.
Kui kauaks võivad sakslased praegu Tais viibida ilma viisata?
60 päeva, mida saab Taiis viibides veel 30 päeva pikendada
Tere, ma veedan Tais 1 öö, seejärel lähen Kambodžasse ja tulen 1 nädala pärast tagasi, et veeta 3 nädalat Tais. Ma pean selle dokumendi täitma saabumisel, kuid kas pean täitma teise dokumendi Kambodžast naasmisel? Tänan
Peate seda tegema iga kord, kui reisite Tai.
Ma imestate, kas te mõtlesite läbi, kuidas erakapid võivad tulla riikidest, mis on internetita üle 3 päeva merel, nt sõites Madagascarilt?
Aeg on osta Sat-telefon või Starlink. Ma olen kindel, et saate seda endale lubada..
Ma imestad, kas te mõtlesid läbi, kuidas erajahid võivad tulla riikidest, mis on üle 3 päeva merel ilma internetita, nt sõites Madagaskarilt.
Endiselt vajalik, peaksite saama internetiühenduse, võimalusi on olemas.
Kas inimestel, kellel on juba NON-O viisa ja Taimaale tagasisõidu viisa, tuleb teha TDAC?
Jah, sa pead ikka veel TDAC-i täitma
Me ei ole valitsuse veebisait ega ressurss. Püüame pakkuda täpset teavet ja pakkuda abi reisijatele.