Me ei ole Tai valitsusega seotud. Ametliku TDAC vormi saamiseks minge aadressile tdac.immigration.go.th.

TDAC-i kommentaaride leht 27

Sirvige serveripõhiselt renderdatud TDAC-i arhiivi. Uued kommentaarid ilmuvad endiselt 1. lehel, samal ajal kui vanemad algpostitused jäävad kättesaadavaks roomatava leheküljestuse kaudu.

Kommentaarid (1419)

Klõpsa kommentaaril ja me küsime sinu e-posti aadressi, seejärel ühekordset parooli (OTP) ja siis nime.

Kulin Raval

Tere Lugupeetud Härra/Proua, Minu reisi marsruut on järgmine: 04.05.2025 - Mumbai Bangkoki 05.05.2025 - Ööbimine Bangkoki 06.05.2025 - Sõit Bangkokist Malaisiasse, ööbimine Malaisias 07.05.2025 - Ööbimine Malaisias 08.05.2025 - Tagasi Malaisiast Phuketisse, Tai, ööbimine Malaisias 09.05.2025 - Ööbimine Phuketis, Tai 10.05.2025 - Ööbimine Phuketis, Tai 11.05.2025 - Ööbimine Phuketis, Tai 12.05.2025 - Ööbimine Bangkoki, Tai 13.05.2025 - Ööbimine Bangkoki, Tai 14.05.2025 - Lend Mumbaisse, tagasipöördumine Bangkokist, Tai. Minu küsimus on: ma sisenen ja lahkun Tai kaks korda, kas pean TDAC-i jaoks kandideerima kaks korda või mitte? Kas pean TDAC-i jaoks kandideerima Indiast esimesel korral ja teisel korral Malaisiast, see kõik toimub ühe nädala jooksul, palun juhendage mind. Palun soovitage mulle selle kohta lahendust.

0
Anonymous

Jah, peate TDAC-i tegema IGA sissepääsu korral Tai riiki.

0
Anonymous

Kui ma kasutan TDAC teabe täitmiseks arvutit, kas siis TDAC kinnitusest väljalõige aktsepteeritakse pagulaskontrolli poolt?

0
Anonymous

Jah.

0
Anonymous

Mida pean märkima lahkumisriigiks, kui ma näiteks lennan Saksamaalt läbi Dubai Tai suunas? Lennunumber on vana väljumiskaardi järgi selle lennu oma, millega ma saabun. Varem oli see lahkumissadam.. Tänan vastuste eest.

0
Anonymous

Algne väljumiskoht, teie puhul seega sisenemine Saksamaale.

0
Anonymous

Aitäh, nii et ka lennunumber Saksamaalt Dubaisse? Kas see ei ole mõttetu?

0
Anonymous

Aitäh, siis ka lennunumber Saksamaalt Dubaisse?? Kas see pole veidi mõttetu?

0
Anonymous

Ainult algne lend loeb, mitte vahemaandumised.

0
Anonymous

Kas ABTC hoidjatel on ka vaja taotlust esitada?

0
Anonymous

Kas välismaalased, kellel on mittetõkestusviisa (NON-QUOTA visa) ja kellel on elamiskoha tõend ning välismaalase isikutunnistus, peavad registreerima TDACi või mitte?

0
Anonymous

Kui ma olen juba TDAC esitanud, siis ma ei saa reisida, kas ma saan TDAC tühistada ja mida peaksin selle tühistamiseks tegema?!

0
Anonymous

Pole vajalik, lihtsalt esitage uus, kui otsustate uuesti reisida.

0
Anonymous

KAS SAAN MA TÄITA TDAC-I TĒRGE?

0
Polly

Kui ma lennan Tai 28. aprillil ja viibin seal kuni 7. maini, kas mul on vaja täita TDAC?

0
Anonymous

Ei, teil pole seda vaja. See on vajalik ainult 1. maist või hiljem saabuvatele.

0
Polly

Aitäh!

0
Sukanya P.

See TDAC hakkab kehtima alates 01.05.2025 ja registreerimine tuleb teha vähemalt 3 päeva ette. Küsimus on, kas välismaalased, kes sisenesid Tai 02.05.2025, peavad registreerima perioodil 29.04.2025 - 01.05.2025 või saaksid nad registreeruda ainult alates 01.05.2025?

0
Anonymous

Teie puhul saate TDAC-i registreeruda 29. aprillist 2568 kuni 2. maini 2568.

0
Anonymous

Kas MOU on registreeritud?

0
Th

Kui lend Taiile ei ole otselend, kas pead ka ära märkima riigi, kus vahemaandumine toimub?

0
Anonymous

Ei, sa valid lihtsalt esimese riigi, kust väljud.

0
Josephine Tan

Kas ma saan kandideerida varakult 7 päeva enne saabumist?

0
Anonymous

Ainult agentuuriga.

0
Josephine Tan

Kas ma saan kandideerida 7 päeva ette?

0
Anonymous

Ma elan Tais.

0
Anonymous

Ei, sul ei ole vaja petta. Tai lisatakse valikuna 28. aprillil.

0
Anonymous

Kui mul on mitte-B viisa/tööluba, kas ma pean ikkagi selle vormi esitama?

0
Anonymous

Jah, peate TDAC-i täitma isegi juhul, kui teil on NON-B viisa.

0
Choi

Mida peaksin tegema, kui registreerisin oma TDAC-i eelnevalt, kuid kaotasin telefoni lennuki pardal või pärast väljumist? Ja mida peaksin tegema, kui olen eakas inimene, kes ei saanud eelnevalt registreerida, läksin lennukile ja mul pole kaaslast, kelle telefon oleks vana 3G mudel?

0
Anonymous

Kui registreerisid oma TDAC-i, kuid kaotasid telefoni, oleks pidanud selle turvalisuse huvides välja printima. Too alati kaasas paberkoopiat, kui kipud telefoni kaotama. Kui oled eakas ja ei suuda põhilisi veebitoiminguid teha, imestan ausalt, kuidas sa üldse pileti broneerida said. Kui kasutasid reisibürood, lase neil TDAC registreerimine sinu eest teha ja prindi see välja.

0
Ona

Mida tähendab kirjutada punktis 2 - tegevus?

0
Anonymous

Olete oma töö sisse pannud.

0
ิbb

Kas see on printimise poos või kasutate ainult QR-koodi?

0
Anonymous

Parim oleks see välja printida, kuid tavaliselt piisab QR-koodi ekraanipildist telefoni salvestamisest selle kasutamiseks.

0
Anonymous

Ma lähen Vietnami 23.04.25 kuni 07.05.25, tagasisõit Taimaa kaudu 07.05.25. Kas mul tuleb täita TDAC vorm?

0
Anonymous

Kui te ei ole tai ja lahkute lennukist Taiis, peate täitma TDAC-i.

0
Anonymous

Kui olen ASEAN-riigi kodanik, kas mul on kohustus täita TDAC?

0
Anonymous

Kui te ei ole Tai kodanik, peate tegema TDACi.

0
AndmekaitsepoliitikaTingimused ja sättedEraldusPrivaatsuspoliitikaTagasimakse poliitikaTDAC pettusedTDACi olekTHIM-i juhend

Me ei ole valitsuse veebisait ega ressurss. Püüame pakkuda täpset teavet ja pakkuda abi reisijatele.