Sirvige serveripõhiselt renderdatud TDAC-i arhiivi. Uued kommentaarid ilmuvad endiselt 1. lehel, samal ajal kui vanemad algpostitused jäävad kättesaadavaks roomatava leheküljestuse kaudu.
Klõpsa kommentaaril ja me küsime sinu e-posti aadressi, seejärel ühekordset parooli (OTP) ja siis nime.
Tere Lugupeetud Härra/Proua, Minu reisi marsruut on järgmine: 04.05.2025 - Mumbai Bangkoki 05.05.2025 - Ööbimine Bangkoki 06.05.2025 - Sõit Bangkokist Malaisiasse, ööbimine Malaisias 07.05.2025 - Ööbimine Malaisias 08.05.2025 - Tagasi Malaisiast Phuketisse, Tai, ööbimine Malaisias 09.05.2025 - Ööbimine Phuketis, Tai 10.05.2025 - Ööbimine Phuketis, Tai 11.05.2025 - Ööbimine Phuketis, Tai 12.05.2025 - Ööbimine Bangkoki, Tai 13.05.2025 - Ööbimine Bangkoki, Tai 14.05.2025 - Lend Mumbaisse, tagasipöördumine Bangkokist, Tai. Minu küsimus on: ma sisenen ja lahkun Tai kaks korda, kas pean TDAC-i jaoks kandideerima kaks korda või mitte? Kas pean TDAC-i jaoks kandideerima Indiast esimesel korral ja teisel korral Malaisiast, see kõik toimub ühe nädala jooksul, palun juhendage mind. Palun soovitage mulle selle kohta lahendust.
Jah, peate TDAC-i tegema IGA sissepääsu korral Tai riiki.
Kui ma kasutan TDAC teabe täitmiseks arvutit, kas siis TDAC kinnitusest väljalõige aktsepteeritakse pagulaskontrolli poolt?
Jah.
Mida pean märkima lahkumisriigiks, kui ma näiteks lennan Saksamaalt läbi Dubai Tai suunas? Lennunumber on vana väljumiskaardi järgi selle lennu oma, millega ma saabun. Varem oli see lahkumissadam.. Tänan vastuste eest.
Algne väljumiskoht, teie puhul seega sisenemine Saksamaale.
Aitäh, nii et ka lennunumber Saksamaalt Dubaisse? Kas see ei ole mõttetu?
Aitäh, siis ka lennunumber Saksamaalt Dubaisse?? Kas see pole veidi mõttetu?
Ainult algne lend loeb, mitte vahemaandumised.
Kas ABTC hoidjatel on ka vaja taotlust esitada?
Kas välismaalased, kellel on mittetõkestusviisa (NON-QUOTA visa) ja kellel on elamiskoha tõend ning välismaalase isikutunnistus, peavad registreerima TDACi või mitte?
Kui ma olen juba TDAC esitanud, siis ma ei saa reisida, kas ma saan TDAC tühistada ja mida peaksin selle tühistamiseks tegema?!
Pole vajalik, lihtsalt esitage uus, kui otsustate uuesti reisida.
KAS SAAN MA TÄITA TDAC-I TĒRGE?
Kui ma lennan Tai 28. aprillil ja viibin seal kuni 7. maini, kas mul on vaja täita TDAC?
Ei, teil pole seda vaja. See on vajalik ainult 1. maist või hiljem saabuvatele.
Aitäh!
See TDAC hakkab kehtima alates 01.05.2025 ja registreerimine tuleb teha vähemalt 3 päeva ette. Küsimus on, kas välismaalased, kes sisenesid Tai 02.05.2025, peavad registreerima perioodil 29.04.2025 - 01.05.2025 või saaksid nad registreeruda ainult alates 01.05.2025?
Teie puhul saate TDAC-i registreeruda 29. aprillist 2568 kuni 2. maini 2568.
Kas MOU on registreeritud?
Kui lend Taiile ei ole otselend, kas pead ka ära märkima riigi, kus vahemaandumine toimub?
Ei, sa valid lihtsalt esimese riigi, kust väljud.
Kas ma saan kandideerida varakult 7 päeva enne saabumist?
Ainult agentuuriga.
Kas ma saan kandideerida 7 päeva ette?
Ma elan Tais.
Ei, sul ei ole vaja petta. Tai lisatakse valikuna 28. aprillil.
Kui mul on mitte-B viisa/tööluba, kas ma pean ikkagi selle vormi esitama?
Jah, peate TDAC-i täitma isegi juhul, kui teil on NON-B viisa.
Mida peaksin tegema, kui registreerisin oma TDAC-i eelnevalt, kuid kaotasin telefoni lennuki pardal või pärast väljumist? Ja mida peaksin tegema, kui olen eakas inimene, kes ei saanud eelnevalt registreerida, läksin lennukile ja mul pole kaaslast, kelle telefon oleks vana 3G mudel?
Kui registreerisid oma TDAC-i, kuid kaotasid telefoni, oleks pidanud selle turvalisuse huvides välja printima. Too alati kaasas paberkoopiat, kui kipud telefoni kaotama. Kui oled eakas ja ei suuda põhilisi veebitoiminguid teha, imestan ausalt, kuidas sa üldse pileti broneerida said. Kui kasutasid reisibürood, lase neil TDAC registreerimine sinu eest teha ja prindi see välja.
Mida tähendab kirjutada punktis 2 - tegevus?
Olete oma töö sisse pannud.
Kas see on printimise poos või kasutate ainult QR-koodi?
Parim oleks see välja printida, kuid tavaliselt piisab QR-koodi ekraanipildist telefoni salvestamisest selle kasutamiseks.
Ma lähen Vietnami 23.04.25 kuni 07.05.25, tagasisõit Taimaa kaudu 07.05.25. Kas mul tuleb täita TDAC vorm?
Kui te ei ole tai ja lahkute lennukist Taiis, peate täitma TDAC-i.
Kui olen ASEAN-riigi kodanik, kas mul on kohustus täita TDAC?
Kui te ei ole Tai kodanik, peate tegema TDACi.
Me ei ole valitsuse veebisait ega ressurss. Püüame pakkuda täpset teavet ja pakkuda abi reisijatele.