Sirvige serveripõhiselt renderdatud TDAC-i arhiivi. Uued kommentaarid ilmuvad endiselt 1. lehel, samal ajal kui vanemad algpostitused jäävad kättesaadavaks roomatava leheküljestuse kaudu.
Klõpsa kommentaaril ja me küsime sinu e-posti aadressi, seejärel ühekordset parooli (OTP) ja siis nime.
Ma elan ja töötan Taiis, kuid me ei saa elukoha kohaks sisestada Tai, mida peaksime siis sisestama?
Sinu passipõhine riik praegu.
TAT teatas just selle kohta uuenduse, öeldes, et Tai lisatakse rippmenüüsse.
Kui ma külastan Tais ja elan oma Tai abikaasa juures 21 päeva, ning olen TDACi online-vormi täitnud 3 päeva enne reisi, kas mul on ikka vaja minna ja registreeruda immigratsiooniametis või politseijaoskonnas?
Kas omab Tai elamisluba või tööviisat (tööluba), peab ka täitma immigratsioonivormi ตม.6 veebis?
Jah, sa pead ikka veel
Tere, jõuan Tai ja viibin seal 4 päeva, seejärel lennan Kambodžasse 5 päevaks enne Tai juurde naasmist veel 12 päevaks. Kas pean enne Tai uut sisenemist Kambodžast TDAC uuesti esitama?
Seda peaksid tegema iga kord, kui sisened Tai kuningriiki.
Mul on mittetööv (pensionilejäämise) viisa. Iga aasta pikendamine immigratsiooniteenistuste poolt lisab numbri ja kehtivuse kuupäeva viimasele aastasele pikendusele. Oletan, et see on see number, mis tuleb sisestada? Kas see on õige või mitte?
See on valikuline väli
Minu mitte-O viis on umbes 8 aastat vana ja ma saan iga aasta pensionile jäämise alusel pikenduse, millele lisandub number ja aegumiskuupäev. Mida täpselt tuleks siis viisaväljal sisestada?
Saate sisestada algse viisa numbri või pikenduse numbri.
Kas diplomaatilise passi omanikel tuleb ka täita?
Jah, nad peaksid (nagu TM6 puhul).
Kui ma unustan täita TDAC-i, kas ma saan vormistuse teha Bangkoki lennujaamas?
See ei ole selge. Lennufirmad võivad seda nõuda enne pardale minekut.
Ma arvan, et see on juba selge. TDAC tuleb täita hiljemalt 3 päeva enne saabumist.
Ma elan Tais. Kui ma tahan täita välja „Elukohamaa", on see võimatu. Tai ei ole riikide nimekirjas.
See on praegu tuntud probleem, valige ajutiselt oma passi riik.
Lugupeetud härra/proua, Olen tuvastanud teie uue DACi veebisüsteemiga mitu probleemi. Proovisin just esitada kuupäeva mais. Mõistan, et süsteem pole veel töökorras, kuid suutsin täita enamik välju. Märkasin, et see süsteem on mõeldud kõigile mitte-Tai elanikele, olenemata viisa/sissepääsu tingimustest. Olen tuvastanud järgmised probleemid. 1/Lahkumiskuupäev ja lennunumber on märgitud * ja kohustuslikud! Paljud inimesed, kes sisenevad Tai pikaaegse viisaga nagu Non O või OA, ei pea seaduslikult esitama lahkumiskuupäeva või väljalendu. Me ei saa seda vormi veebis esitada ilma lahkumislennu teabeta (kuupäev ja lennunumber). 2/Olen Briti passi omanik, kuid Non O viisa pensionärina on minu elukoht ja kodu Tai. Olen ka Tai maksuresident. Mul pole valikut valida Tai. Ühendkuningriik ei ole minu elukoht. Ma pole seal aastaid elanud. Kas soovite, et valetaksime ja valiksime teise riigi? 3/Paljud riigid rippmenüüs on loetletud sõna „The“ all. See on ebaloogiline ja ma pole kunagi näinud riikide rippmenüüd, mis ei alga riigi või osariigi nime esitähega. 🤷♂️ 4/Mida teha, kui olen ühes välisriigis ja teen spontaanselt otsuse järgmisel päeval Tai poole lennata, nt Vietnamist Bangkoki? Teie DAC veebileht ja info ütlevad, et see tuleks esitada 3 päeva ette. Mis saab, kui otsustan kahe päeva pärast Taisse tulla? Kas pensioniviisa ja taas sissepääsu load ei kehti? See uus süsteem peaks olema parem kui praegune. Kuna TM6 kaotati, on praegune süsteem lihtne. Uut süsteemi pole piisavalt läbi mõeldud ega ole loogiline. Esitan oma konstruktiivse kriitika, et aidata kujundada süsteemi enne selle käivitamist 1. mail 2025, enne kui see tekitab mitmele külalisele ja immigratsioonile peavalu.
See on tegelikult vabatahtlik. Praegu peaksid siiski valima Ühendkuningriigi. See ei ole täiuslik, kuid kuna see on automaatse täitmise väli, näitab see ikkagi õiget tulemust. Sa võid selle esitada, niipea kui oled valmis. Miski ei takista sind esitama seda samal päeval, kui sa reisid.
Kellele see võib puudutada, ma reisin juunis, olen pensionil ja soovin nüüd pensionile jääda Taiis. Kas ühepoolse pileti ostmisel tekib probleem? Teisisõnu, kas vajan muid dokumente?
Sellega on väga vähe pistmist TDAC-iga ja rohkem selle viisaga, mille alusel te saabute. Kui te saabute ilma viisata, siis jah, teil võib tekkida probleeme tagasilendu mitteomamisega. Te peaksite liituma sellel veebisaidil mainitud Facebooki gruppidega, küsima seda seal ja andma rohkem konteksti.
Minu ülemusel on APEC kaart. Kas nad vajavad seda TDAC-i või mitte? Tänan
Jah, teie ülemus on endiselt vajalik. Ta oleks pidanud ikkagi tegema TM6, nii et tal tuleb teha ka TDAC.
Tere. Kui saabute bussiga, on sõiduki number teadmata.
Saate valida Valikud ja panna BUSS
Alates 1. maist, kas ma pean enne aprilli lõppu Tai minnes midagi täitma?
Kui jõuate enne 1. maid, ei pea te midagi tegema.
Kas TDAC taotlust saab esitada 3 päeva ette või peab see olema tehtud kuni 3 päeva enne?
Taotluse esitada saab kuni 3 päeva enne, seega on võimalik esitada ka samal päeval, eelmisel päeval või paar päeva enne.
Ma olen Jaapanis ja sisenen Tai 1. MAI 2025. Lahkun kell 08:00 ja jõuan Tai 11:30. Kas saan seda teha 1. MAI 2025 lennuki sees viibides?
Saate seda teha teie puhul juba 28. aprillil.
Kas rakendust on olemas?
See ei ole rakendus, vaid veebivorm.
TM6 ajal oli väljumisel poolpilet olemas. Kas seekord on väljumisel midagi vaja? Kas TDACi täitmisel, kui väljumiskuupäev on teadmata, võib see välja jätta?
Viisa puhul võib väljumiskuupäev olla vajalik. Näiteks viisa puudumisel sisenemisel on väljumiskuupäev vajalik, kuid pikaajalise viisa korral ei ole väljumiskuupäev vajalik.
Kuidas peaksid Tais elavad jaapanlased käituma?
Kui sisenete Taiist väljaspool asuvast riigist, peate täitma TDAC-i.
Minu saabumise kuupäev on 30. aprilli hommikul kell 7.00. Kas ma pean esitama TDAC-vormi? Palun nõu andke. Aitäh
Ei, sest sa jõuad enne 1. maid.
Minu nimi on saleh
Ükski ei hooli
Me ei ole valitsuse veebisait ega ressurss. Püüame pakkuda täpset teavet ja pakkuda abi reisijatele.