Ми не маємо відношення до уряду Таїланду. Для офіційної форми TDAC перейдіть на tdac.immigration.go.th.

Сторінка коментарів щодо TDAC 30

Переглядайте серверну (server‑rendered) архівну дискусію щодо TDAC. Нові коментарі й надалі з’являються на сторінці 1, тоді як старіші початкові гілки залишаються доступними через індексовану пагінацію.

Коментарі (1 419)

Натисніть «Коментувати», і ми запитаємо вашу електронну адресу, потім одноразовий код (OTP), а потім ім’я.

Maykone Manmanivongsit

Зручно і комфортно

0
Anonymous

Чи потрібно мені заповнювати форму двічі, якщо я спершу прилітаю до Таїланду, потім літаю, наприклад, до іншої іноземної країни, а потім повертаюся до Таїланду?

0
Anonymous

Так, це потрібно для кожного в'їзду до Таїланду

0
Dada

Питаю для бізнесменів, а ті, кому потрібно терміново летіти, купують квитки і летять одразу, не можуть заповнити інформацію за 3 дні до подорожі. Як тоді бути? Ще й люди вдома часто так роблять, бо бояться літати. Коли готові — купують квиток і одразу летять.

0
Anonymous

За 3 дні до вашого дня поїздки, тож ви можете заповнити і в той же день поїздки.

0
Dada

А ті, кому терміново потрібно летіти, купують квиток і одразу летять. Вони не можуть заповнювати інформацію за 3 дні наперед. Що робити в такій ситуації? Також деякі люди, які роблять це часто, бояться літати. Коли вони готові, вони відразу купують квиток і летять.

0
Anonymous

Протягом 3 днів до вашої дати подорожі, тож ви можете заповнити форму і в день поїздки.

0
oLAF

ЩО РОБИТИ, КОЛИ РЕЗИДЕНТОВІ РАДЯТЬ ЗАПОВНИТИ ТАЇЛАНД У КРАЇНІ ПРОЖИВАННЯ, АЛЕ НЕМАЄ ІНТЕЛЕКТУ РЕКОМЕНДУВАТИ ЙОГО В СПИСКУ ПОДАНИХ КРАЇН.....

0
Anonymous

TAT оголосила, що Таїланд буде доступним у списку країн для тестування під час запуску програми 28 квітня.

0
Anonymous

Чи це замінює потребу реєструвати TM30?

0
Anonymous

Ні, це не так

0
Anonymous

Що стосується громадян Таїланду, які прожили за межами країни більше шести місяців і одружені з іноземцем? Чи повинні вони реєструватися у TDAC?

0
Anonymous

Громадянам Таїланду не потрібно проходити TDAC

0
Anonymous

Я прибуваю до Бангкока 27 квітня. Маю внутрішні рейси до Крабі 29-го та літаю до Ко Самуї 4 травня. Чи потрібен мені TDAC, оскільки я літаю в межах Таїланду після 1 травня?

0
Anonymous

Ні, потрібне лише при в'їзді до Таїланду.

0
Anonymous

Внутрішніх рейсів немає, лише при в'їзді в Таїланд.

0
Anonymous

Я збираюся туди 30 квітня. Чи потрібно мені подавати заявку на TDAC?

0
Anonymous

Ні, ви не так робите! Це лише для прибуттів, починаючи з 1 травня.

0
SOE HTET AUNG

LAMO

0
Anonymous

Будь ласка, зверніть увагу, що замість SWITZERLAND у списку вказано THE SWISS CONFEDERATION, крім того, у списку держав відсутній ZURICH, що перешкоджає мені продовжити процес.

0
Anonymous

Просто введіть ZUERICH, і це працюватиме

0
Anonymous

Члени Thai Privilege (еліта Thia) не писали нічого під час в'їзду до Таїланду. Але чи потрібно їм цього разу заповнювати цю форму? Якщо так, це ДУЖЕ незручно!!!

0
Anonymous

Це неправда. Члени Thai Privilege (тайська еліта) повинні були заповнювати картки TM6, коли це раніше вимагалося. Тож, так, вам все одно потрібно заповнити TDAC, навіть якщо ви Thai Elite.

0
HASSAN

Якщо в картці був вказаний готель, але по прибутті його замінили іншим готелем, чи слід це змінювати?

0
Anonymous

Ймовірно, ні, оскільки це пов’язано з в’їздом до Таїланду

0
HASSAN

Що з деталями авіакомпанії? Чи слід вводити їх правильно, чи під час створення варто надавати лише початкову інформацію для створення картки?

0
Anonymous

Це має відповідати, коли ви в'їжджаєте до Таїланду. Тож, якщо готель або авіакомпанія стягує оплату до вашого в'їзду, ви маєте оновити це. Після вашого прибуття вже не має значення, якщо ви вирішите змінити готель.

0
Lolaa

Я їду поїздом, що написати в розділі «номер рейсу/транспорту»?

0
Anonymous

Ви обираєте "Інше" і вводите "Train"

0
Anonymous

Привіт, я планую повернутися до Таїланду через 4 місяці. Чи потрібно заповнювати форму для 7-річної дитини зі шведським паспортом? І чи повинні громадяни Таїланду з тайським паспортом заповнювати форму при в'їзді до країни?

0
Anonymous

Тайцям не потрібно завершувати TDAC, але вони повинні додати своїх дітей до TDAC.

0
Porntipa

Наразі, скільки місяців німці можуть перебувати в Таїланді без візи?

0
Anonymous

60 днів з можливістю продовження на 30 днів, коли перебуваєте в Таїланді

0
Anonymous

Здравствуйте, я проведу 1 ночь в Таиланде, затем поеду в Камбоджу и вернусь через неделю, чтобы провести 3 недели в Таиланде. Нужно ли заполнять этот документ при прибытии и нужно ли заполнять другой документ при возвращении из Камбоджи? Спасибо

0
Anonymous

Ви повинні робити це під час кожної поїздки до Таїланду.

0
walter

Цікаво, чи ви продумали, як приватні яхти можуть виходити з країн, перебуваючи у морі більше 3 днів без інтернету, наприклад, подорожуючи з Мадагаскару.

0
Anonymous

Час придбати супутниковий телефон або Starlink. Я впевнений, що ви можете це собі дозволити..

0
Anonymous

Цікаво, чи замислювалися ви, як приватні яхти можуть приїжджати з країн з більш ніж 3-денною відсутністю інтернету в морі, наприклад, під час плавання з Мадагаскару?

0
Anonymous

Ще потрібно, вам слід отримати доступ до Інтернету, є варіанти.

0
Jerez Jareño, Ramon Valerio

Чи повинні люди, які вже мають візу NON-O і візу для повторного в'їзду до Таїланду, проходити TDAC?

0
Anonymous

Так, вам все ще потрібно завершити TDAC

0
Політика захисту данихУмови та положенняВідмова від відповідальностіПолітика конфіденційностіПолітика поверненняШахрайства TDACСтатус TDACПосібник THIM

Ми не є урядовим веб-сайтом або ресурсом. Ми прагнемо надавати точну інформацію та пропонувати допомогу подорожуючим.